Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Proszę o zdjęcia 1,6 ALZ


bediks

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam prośbe do ych na forum którzy posiadaja motor ALZ czy to w B5 czy w B6, alby podesłali mi zdjecia swoich motorów z osłonami i bez a mianowicie dlaczego

otórz w moim aucie ori silnik ponoc sie zatarł i koles który mi go sprzedawał powiedzial ze przeszczep był z golfa IV z 2003 r.

czesci jakie do tej pory kupowałem które musialem w tym silniku wymienic faktycznie byly od alz audicowskiego czyli chyba duzej róznicy w tych slnikach nie bylo

ale np juz musialem jeden myk robic , ciecie wtyczek od czujnika wałka rozrzadu który u mnie jest z tyłu glowicy a ori byl chyba gdzies obok rozrzadu

ogólnie silnik ma sie dobrze, nawet sie zbiera lepiej niz inne 1,6 którymi jezdzilem a4 , jest w moim odczuciu duzo dymnamiczniejszy , nie tak zamulony, co zreszta pare osób które nim jezdzily to samo odczuwały

dlatego chcialbym zobaczc jak faktycznie wyglada ori ALZ , jaka jest róznica, i w sumie czy ktos wie który z silników golfa 1,6 101 105 czy 110 km pasuje p&p do naszych a4 bo sam juz nie wiem co tam dokladnie siedzi

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to pierwsze zdjecie bardzo przydatne dzieki

czujnik polozenia wałka ma tam gdzie ja mam, z lewej strony u góry

i teraz nie wiem czy w 2000 r byly tez tam skoro mój kabel który miałem nie siegał, musialem ciac izolacje i zmieniac wtyczke zeby pasowalo, wtyczke odcinalem od vw, chyba w 2000 r czujnik polozenia wałka mógl byc kolo rozrzadu zaraz dlatego potrzebuje zdjec z 2000 r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki bardzo sie przydały

generalnie potrzebuje jeszcze jednego a mianowicie stojac przodem do silnika po lewej stronie pokrywy zaworów ta pozioma " półka" z alu chyba przy głowicy od strony dolotu jak wyglada ten obszar

ten co na focie strzałka zaznaczyłem

http://img35.imageshack.us/img35/9145/cfc0d1f533e9.jpg

i jak zapodałes 3 zdjecie to takie same tyle ze bez osłony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki, widze na boku bloku sa dwie dziury , jedna wieksza druga mniejsza, ona u ciebie jest zaslepiona, bo własnie u mnie w tym miejscu mam czujnik polzenia wałka rozrzadu a nie sprzodu bloku gdzie ty masz, wiec widze ze silnik golfa az tak bardzo sie nie róznił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...