Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podbijanie kół przy maksymalnym skręcie


mareko1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Kilka dni temu miałem wymieniane poduszki pod silnikiem oraz przy okazji zmieniłem koła na letnie ( były wyważane). Ostatnio zauważyłem, że przy maksymalnym skręcie kół i przy ruszaniu czy cofaniu mam uczucie podbijania/podwijania opony, odczucie tak jak by koło było krzywe i miało zaraz odpaść ( oczywiście felga jest prosta), jakby były scentrowane koła. Dodam, że przed wymianą kół nie było takich objawów. Co to może być, czy może mieć to związek z wymienianymi poduszkami pod silnikiem, czy po prostu jako, że są inne opony mogą mieć one taką przypadłość ( Opony Continental 205x55x16 kupione dwa lata temu), czy może coś się sypać? Dodam, że przegląd miałem robiony miesiąc temu i nic z zawieszeniem nie wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż przy maksymalnie skeconych kołach (szkoda pompy od wspomagania) w prawo robi się zryw i czujesz tak jakby podbijało Ci koło do góry to któryś przegub masz do wymiany,ale który to sam musisz dokładnie oglądnąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż przy maksymalnie skeconych kołach (szkoda pompy od wspomagania) w prawo robi się zryw i czujesz tak jakby podbijało Ci koło do góry to któryś przegub masz do wymiany,ale który to sam musisz dokładnie oglądnąć :)

bialy986 dzięki za info - jutro sprawdzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...