Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie zawieszenie? Czy występują podróbki Lemfordera?


grucha05

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie proszę o pomoc w wyborze zawieszenia do A4 B6 2002 2.5 TDI S-line czy występują na rynku dróbki Lemfordera? Czy zawieszenie z aukcji http://allegro.pl/zestaw-wahaczy-wahacze-audi-vw-lemforder-2002-i2186150856.html będzie pasowało? Jak ewentualnie sprawdzić oryginalność produktu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że są podróbki, jak każdej części, szczególnie na allegro jest mnóstwo podróbek, kup u kogoś z forum, ja kupowałem Lemfordera u TOM77 i od 2 lat nic nie stuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginał ma wybity znak producenta np. na wahaczu oraz powinno być wybity znaczek DE (niemcy) i nie wiem też czy czasem na gumach tez tego nie ma akurat nie pamiętam bo sam ostatnio wymieniałem, spotkałem się z sytuacją że ojciec kupił jakąś część lemfordera a na opakowaniu made in turcja, tak że myślę że na to tez trzeba zwracać uwagę. A podrabiają na potęgę, tym bardziej na alledrogo. Polecam kolegę dzika sam u niego kupowałem. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie...są podróbki z turcji i śmiem powiedzieć,że jest ich więcej niż ori LMO:facepalm:

Ja na swoich miałem wybite DE znaczek LMO i dodatkowo miałem zeszlifowane znaczki audi a na nie których nawet zostały:whistling: i na gumach pisze germany:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiałem właśnie dlaczego mój łącznik stabilizatora wygląda jakby ktoś bosh'em potraktował. Teraz już wiem. I nie kupujcie na allegro, a jeśli już to u sprawdzonych sprzedawców którzy koledzy polecą... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...