Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie są mocowania w zderzaku b7


Krzysiek29 A4

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie gdzie są mocowania zderzaka w B7 potrzebuje wyjechać z lampami wymienić żarniki.Dzięki z góry za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gorze grilla masz 3 sroby, na dole pokrywa pod silnikim 3 sroby i jak kolo sciagniesz potem nadkole udchylisz tam masz po dwie sroby z kazdej strony jak by pod lampom gdzie blotnik styka sie ze zderzakiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wymieniłem żarniki bez ściągania zderzaka

wyjechałem z filtrem powietrza i odsunąłem na bok zbiorniczek wyrównawczy płynu od wspomagania i do roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jak sprawa wygląda w 3.0 TDi.... musze podmienić przetwornice, a słuchy mnie doszły że bez ściągania zderzaka się nie obejdzie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mozliwe ale prawdziwe. Powaga wymienilem u siebie w taki sposob

Patrzyłem z prawej strony może jak wymontuje cały filtr powietrza to się tam dostanę ale z lewej to musiał bym cały płyn do wspomagania wylać wyciągnąć zbiorniczek i wtedy pojawia się ciasna luka żeby mieć konkretny dostęp musiał bym zdemontować ESP a konkretnie ten metalowy stojak co go trzyma wtedy mogę wyjechać zbiorniczkiem na bok nie zlewając płynu roboty w cholerę wolę łapać się zazderzak i mieć lampy na wierzchu :facepalm:miazga d*py jednym słowem.............

---------- Post dopisany 16-04-2012 at 11:54 ---------- Poprzedni post napisany 07-04-2012 at 13:43 ----------

Zrobione dzięki za rady:thumbup1:!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...