Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chińskie zamienniki


redziasom

Rekomendowane odpowiedzi

gdzie tam masz napisane jakim autem jezdzi założyciel tego wątku ????!!!! hahah mocny jesteś jasnowidz

poza tym, ja mam B5 przewidziana jest 15" obręcz a ja mam 19"....masz rację, inaczej rozumuje niz TY...

4000 tyś zł za komplet markowych opon dajmy na to w 18 czy 19 calach to dużo ??? zobacz sobie w jakich cenach sa Pirelli P Zero Nero lub Rosso czyli około 1,2tys i więcej za sztuke

nie mam zamiaru prowokować...wyrosłem z piaskownicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trafiły mi się cztery używane opony Pirelli P7 (igły), po 100 zł. z montażem. Przejechałem jak dotąd ok.400 km. i jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chinskich nie mylic z koreanskimi ktore bija w testach markowe opony,jezdzilem na pirelli i michelinach szybko pekaja na rantach i kruszeja 5 lat i smietnik chociaz maja bieznik.Ostatnio 5 letnie micheliny 19" spekaly mi na rantach istny szok.jeszcze nie widzialem spekanych chinskich....Ale wole ich nie testowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem teraz nówki nexeny n2000 czyli korea, też szukałem używek i nie wiem gdzie wy kupujecie ale dwa tygodnie jeździłem po wszystkich sprzedawcach co używkami handlują i albo bieżnika niewiele i cena niska, albo bieżnika sporo, cena 140-150 zł z montażem za sztuke 205/55/16 ale co z tego jak większość ma po 5 lat i wyżej i ANI JEDNEJ nie znalazłem nie sparciałej - wszystkie miały poparciałą gumę w zagłębieniach bieżnika. Przecież to logiczne że skoro niemiec pozbywa się używanej gumy która ma jeszcze 80-90% bieżnika to musi być z nią coś nie tak...

Jedyna możliwość na zakup fajnych gum to od handlarza autami jak przewałkę robi i podmienia to co jest założone na jakiś syf, ale ja takich to akurat nie znam...

Więc tak sobie poczytałem, wyszło że nexeny są całkiem spoko, chwalone w USA, niemczech, u nas też dobre opinie, do tego cena niewiele większa niż za używki a przynajmniej gumy nowe, nie poparciałe, po niewiadomo jakich przeżyciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...