Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Potrzebuje orkiestry na wesele??


pablo_ua4

Rekomendowane odpowiedzi

ok zapytaj a ja chetnie posłucham jak graja:decayed::banan:

Słuchanie słuchaniem..ale lepiej się dogadać co do ilości granej muzyki.. znajomi mieli zespół " oh i ahh jaki nie za***isty" a kolesie więcej puszczali siebie z płyty niż grali..przerwy co parę minut..wszystko ok, ale cięli w ptaka na ostro.

2 dni - 2000-2500 zł ( już nie pamiętam dokładnie ). Za taką kasę to już mogli sobie oszczędzić, kupić ich płytę i zapuścić po całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja.... to co posłuchasz na żywo to na żywo ... płyta czy YT nie odzwierciedli tego co mają do zaoferowania więc normalny zespół zaprasza na swoje występy .... takie moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak najwazniejsze jest sie dogadac z orkierstra co graja i co nie, bo ja na swoim weselu mialem kapele z gór Dukat i grali duzo nowosci itd. ale jak poprosilismy o jakies kawalki pod noge disco to juz niebardzo dopiero jak goscie im kaske dali na ugranie to cos zagrali ale z fochami... a kazda rodzina lubi rozna muzyke na weselu , jednym sie podoba nowoczesna muza a drugim disco, pozdro:wink: cena 3500pln za 1 dzien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł a jaki termin ślubu planujesz? Mój brat teraz też załatwiał te sprawy i ma ciekawych grajków z Bolesławia;)

---------- Post added at 11:17 ---------- Previous post was at 11:11 ----------

Noo i jaka miejscówka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo i jaka miejscówka?

Widzę, że ten rok będzie pod znakiem wesel. Mnie też to czeka w październiku i też mnie interesuje gdzie organizujecie swoje wesela w okolicach Krakowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł a jaki termin ślubu planujesz? Mój brat teraz też załatwiał te sprawy i ma ciekawych grajków z Bolesławia;)

jeśli myślimy o tych samych to znam ich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo i jaka miejscówka?

Widzę, że ten rok będzie pod znakiem wesel. Mnie też to czeka w październiku i też mnie interesuje gdzie organizujecie swoje wesela w okolicach Krakowa.

Brat: http://www.castello-wolbrom.pl

Oferta bodajże od 180zł/os.

Paweł a jaki termin ślubu planujesz? Mój brat teraz też załatwiał te sprawy i ma ciekawych grajków z Bolesławia;)

jeśli myślimy o tych samych to znam ich

I co sądzisz? Podobno mają jakąś xtra chatę w Bolesławiu;) tj. ci o których ja myślę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci , myślę że znasz, ROZMUS z Olkusza widziałem i byłem osobiście na weselu jak "operował kamerę" :D -spodobało nam się i wzięliśmy go, na pakusce mieszka kameruje i fotografuje. osobiście za fotografa wzięliśmy znajomego zza Olkusza, no mega koleś, nie szanuje "swojego ubrania " bo wchodzi tam gdzie twój wzrok nie sięga :D a zdjęcia bardzo ładne ... widziałem osobiście na weselu . co do orkiestry mam z D.G numer na priv mogę ci wysłać -moja kobieta od razu po 3 miesiącach naszej znajomości zarezerwowała ich na nasze wesele będąc na weselu kuzynki a potem zaprosili nas na studniówkę żeby zobaczyć jak graja ponownie czy oby nam się nie odwidziało :D potańczyli my, popili <gwizdanie> że hohohohoho.... nauczyciele nas nawet nie wyganiali bo byli zajęci :P hehhehehehehhe.... grają świetnie żywa orkiestra a nie jakieś organy tylko - o ile to ma dla ciebie jakieś znaczenie? ... 5 chłopa ... jak coś gadaj .... jestem do dyspozycji

dawaj na priva namiary na typów :banan:

---------- Post added at 12:11 ---------- Previous post was at 12:08 ----------

Paweł a jaki termin ślubu planujesz? Mój brat teraz też załatwiał te sprawy i ma ciekawych grajków z Bolesławia;)

---------- Post added at 11:17 ---------- Previous post was at 11:11 ----------

Noo i jaka miejscówka?

Krzysiu miejscówka sie właśnie kończy u ciebie w wolbromiu tam nad zalewem :decayed:

---------- Post added at 12:12 ---------- Previous post was at 12:11 ----------

http://www.dancebrothers.pl/

Jeden chłopak jest z Olkusza, ten drugi to mój kumpel, daj znać jak będziesz chcial jakiś nr telefonu...

kolego ja nie chce DJ-ów tylko orkiestre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł a jaki termin ślubu planujesz? Mój brat teraz też załatwiał te sprawy i ma ciekawych grajków z Bolesławia;)

---------- Post added at 11:17 ---------- Previous post was at 11:11 ----------

Noo i jaka miejscówka?

Krzysiu miejscówka sie właśnie kończy u ciebie w wolbromiu tam nad zalewem :decayed:

A to wiem.. u Sławka;> Ziomuś też tam ma wesele w czerwcu bodajże.. a otwarcie tego chyba teraz jakoś na koniec kwietnia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł a jaki termin ślubu planujesz? Mój brat teraz też załatwiał te sprawy i ma ciekawych grajków z Bolesławia;)

---------- Post added at 11:17 ---------- Previous post was at 11:11 ----------

Noo i jaka miejscówka?

Krzysiu miejscówka sie właśnie kończy u ciebie w wolbromiu tam nad zalewem :decayed:

A to wiem.. u Sławka;> Ziomuś też tam ma wesele w czerwcu bodajże.. a otwarcie tego chyba teraz jakoś na koniec kwietnia..

no jakos tak jutro jade to dokladnie ogladac i podpisywac umowe :banan:

a ty znasz tego wlasciciela??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł a jaki termin ślubu planujesz? Mój brat teraz też załatwiał te sprawy i ma ciekawych grajków z Bolesławia;)

---------- Post added at 11:17 ---------- Previous post was at 11:11 ----------

Noo i jaka miejscówka?

Krzysiu miejscówka sie właśnie kończy u ciebie w wolbromiu tam nad zalewem :decayed:

A to wiem.. u Sławka;> Ziomuś też tam ma wesele w czerwcu bodajże.. a otwarcie tego chyba teraz jakoś na koniec kwietnia..

no jakos tak jutro jade to dokladnie ogladac i podpisywac umowe :banan:

a ty znasz tego wlasciciela??

Znam.. W porządku gość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest wlasnie dobry znajomy tego stasia twojego sąsiada i co ja go znam :decayed: i kiedys wziol tam moich rodziców im pokazac a jutro ja jade na ogledziny podobno bardzo solidny gosc :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest wlasnie dobry znajomy tego stasia twojego sąsiada i co ja go znam :decayed: i kiedys wziol tam moich rodziców im pokazac a jutro ja jade na ogledziny podobno bardzo solidny gosc :thumbup1:

Dogadasz się z nim na pewno. Ma facet głowę na karku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany a jakie auto do ślubu bierzecie?

Tu bez wydziwiania... młody jedzie wujkową e-klasą, 2008, kolor złoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żartujesz z taka cena a ja mam za darmo każdy samochodzik z tej gamy http://borys-miechow.otomoto.pl/ :banan:

---------- Post added at 21:13 ---------- Previous post was at 21:09 ----------

A ja Ci mogę polecić ten zespół http://www.zespolstudent.com/

kolego skad oni sa i jak ich mozna posłuchać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są z Żor koło Katowic, a gdzie ich można posłuchać szczerze nie wiem, ale zadzwoń do nich i Adam i Stasiu bardzo w porządku ludzie na pewno się dogadasz, byłem na trzech weselach co oni byli i naprawdę mogę polecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...