Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki zestaw na tył do AVANTA


aaaPablo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Proszę o podpowiedź. Jakie tarcze i klocki na tył do mojego AVANTA mógłbym (czy też powinienem) założyć? Coś w miarę dobrego.

Szukałem trochę na allegro, ale już oczopląsu dostaję.

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jeśli chcesz coś dobrego to szukaj z firmy ATE TRW FERRODO Np http://moto.allegro.pl/ate-tarcze-klocki-tyl-audi-a4-b5-1-6-2-8-tanio-i2236990300.html zestaw nie należy do tanich ale to w końcu hamulce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z tylu od dwoch lat mam tarcze i klocki TRW plus łożyska SWAG.

Jak dlamnie spisują sie wysmienicie, klocki nie piszcza i zadnych problemow do dzis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z tylu od dwoch lat mam tarcze i klocki TRW plus łożyska SWAG.

Jak dlamnie spisują sie wysmienicie, klocki nie piszcza i zadnych problemow do dzis :)

Kolego a co to za firma łożysk SWAG ? Jakiś chiński odpowiednik firmy FAG ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z tylu od dwoch lat mam tarcze i klocki TRW plus łożyska SWAG.

Jak dlamnie spisują sie wysmienicie, klocki nie piszcza i zadnych problemow do dzis :)

Kolego a co to za firma łożysk SWAG ? Jakiś chiński odpowiednik firmy FAG ??

Heheheh chyba nazwę przekręciłem, zajrzałem w swoje papiery i faktycznie to był fag :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już myślałem że jest jakiś nowy chińczyk , chociaż widziałem już Faga robionego w korei i niestety jest tego coraz więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jeśli chcesz coś dobrego to szukaj z firmy ATE TRW FERRODO Np http://moto.allegro.pl/ate-tarcze-klocki-tyl-audi-a4-b5-1-6-2-8-tanio-i2236990300.html zestaw nie należy do tanich ale to w końcu hamulce

Zastanawiałem się nad takim i myślę, że właśnie w niego się zaopatrzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja na przód założyłem zestaw ATE i jestem zadowolony , na tył też założyłem klocki tej firmy i jest oki , nic nie piszczy i dobrze hamuje biorąc pod uwage że jeżdżę dosyć ostrawo i sporo hamuje . Znajomy śmiał sie że kupiłem taki drogie tarcze bo on założył tańsze BREMBO i tak samo hamują , niestety po 2 miesiącach już nie był taki zadowolony z tych swoich i powiedział że mógł dołożyć i kupić ATE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to tak jak mówisz nie ma co na tym oszczędzać.

Znalazłem u siebie w mieście taki sam zestaw jak z linku niżej, za 312 zł. Tak więc nie będę się raczej w allegro bawił.

Dzięki za porady.

Tak z ciekawości ile u was (orientacyjnie) liczą sobie za wymianę tyłu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zas mam male ale do firmy ATE niby dobra zachwalana marka ale, jak skonczyly mi sie klocki tyl to kupilem nowe w sklepie Intercars i zalozylem po miesiacu pojechalem juz do mechanika na konkretna wymiane tarcze + klocki przod i tył z firmy Texstar, jak sciagal te owe klocki ATE normalnie ulamal sie duzy kawalem tej wartswy co sie sciera z obydwu, tak jakby z plasteliny to bylo, smiech na sali, moze mi sie tak trafilo akurat taka dostawa ale zeby w sklepie z czesciami byl taki szajs, rozumie ze na allegro mogli jakas podrobe wcisnac.... pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zas mam male ale do firmy ATE niby dobra zachwalana marka ale, jak skonczyly mi sie klocki tyl to kupilem nowe w sklepie Intercars i zalozylem po miesiacu pojechalem juz do mechanika na konkretna wymiane tarcze + klocki przod i tył z firmy Texstar, jak sciagal te owe klocki ATE normalnie ulamal sie duzy kawalem tej wartswy co sie sciera z obydwu, tak jakby z plasteliny to bylo, smiech na sali, moze mi sie tak trafilo akurat taka dostawa ale zeby w sklepie z czesciami byl taki szajs, rozumie ze na allegro mogli jakas podrobe wcisnac.... pozdro
Kolego a w ori pudełeczku kupiłeś te klocki ? W jakim stanie były tarcze jak założyłeś te klocki ? No i pamientajmy że nawet w najlepszych firmach zdarzają sie jakieś wpadki , fakt nowe ATE nigdy nie wytrzyma tyle co starsze , nowe Audi nie wytrzyma tyle co np stara 80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałbym jeszcze o jednym. Może polecicie mi też jakieś łożyska, bo byłoby też odrazu wrzucić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o łożyska to polecam łożyska firm FAG SKF SNR NTN KOJO

na tych jeździłem też je mogę polecić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam trochę ograniczony budżet, a muszę wymienić z tyłu tarcze. Jedna jest krzywa i ma bicie podczas hamowania aż trochę strach hamować przy większej prędkości. Grubość moich z tyło to 7mm i nawet nie ma co przetaczać.... Znalazłem na allegro taki zestawik MS. Proszę o opinię co do niego i czy ktoś na nim jeździ??? Wiem że wszyscy polecają BREMBO, TRW, ATE ale proszę o opinie co do tego.

http://moto.allegro.pl/ms-tarcze-klocki-tyl-audi-a4-b5-sedan-kombi-warto-i2219780196.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeździj wolniej i poczekaj miesiąc ale kup dobre bo będziesz sobie w twarz pluł, tarcze zimmerman, ate potem reszta, droższych Ci nie proponuję :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...