Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wgniecenie, jak się go pozbyć??


Pawlo 2004

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo też zależy,od tego jak głębokie jest wgniecenie na rancie, ja mam parę wgniotek na gładkich powierzchniach nadwozia i poeksperymentuje z nimi (np, suszarka i substancja chłodząca) zobaczę co z tego wyjdzie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jej wytłumaczyłem że mogę ją kupić razem z jej mężem i gratem którym przyjechali

Rozjeb** mnie na łopatki ten tekst :polew:

Co do tego sprzętu do wyciagania wgnieceń to chodzi ci o cos takiego??

http://www.youtube.com/watch?v=ojj3bqYbEPw

Nie lubię nikogo obrażać ale jak facet na grzeczne zwrócenie uwagi że obija mi drzwi spojrzał na mnie z ironią i nawet nie przeprosił a babsko wyleciało do mnie że chyba pieniądze chcę od nich wyciągnąć (nawet bym o tym nie pomyślał) więc mnie ruszyło.

Co do tego przyrządziku, nie działa mi youtube ale chodziło mi o coś takiego: http://allegro.pl/pops-a-dent-ding-king-zestaw-naprawczy-wgniot-24h-i2262000250.html

Ja to kupowałem ze 3 lata temu, ta ramka była jeszcze metalowa i kosztowało to jakieś 40zł. Na Vectrze mi się to nie sprawdziło ale na audi ponieważ przynajmniej B6 ma cienką blachę wgniecenie udało mi się tym wyciągnąć, prawie bez śladu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wyprowadzę was z błędu. Żaden suchy lód, żadne spraye, żadne dony kingi nie dają rady przy małych wgnieceniach. Próbowałem wszystkiego autko po gradobiciu kilka brzydkich wgnieceń. Zauważcie że wszystkie te cudowne wynalazki wyciągają blachę gdzie wgniecenie jest bardzo duże. Wgniecenia takie można wyciągnąć uderzając blachę od drugiej strony <hahaha> . Szkoda wydawać pieniędzy na te wynalazki lepiej od razu oddać auto fachowcowi wyjdzie taniej, lepiej i szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się że jeśli są ostre krawiędzie to żadne wynalazki nie dadzą rady. Tymbardziej w aucie po gradobiciu. Ale przy łagodnych wgnieceniach czasem można coś wypchnąć bez śladu. Kilka lat temu zostawiłem auto przed jednym lokalem i po wyjściu miałem spore wgniecenie na tylnym błotniku, Ktoś albo kopnął albo uderzył w czasie szarpaniny czyjąś głową:kox: Na wyoblonym błotniku było wgniecenie wielkości piłki do kosza. Znajomemu blacharzowi zajęło to może z pół minuty: po prostu wystarczyło od wewnątrz wcisnąć i ładnie wyskoczyło. Resztę sobie doklepałem piąstką i nie było śladu. Ale jeśli są załamania i blacha jest ponaciągana odkształcona plastycznie to już nic nie pomoże. Nawet jak się to klepie to trzeba podgrzewać palnikiem aby zlikwidować naprężenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.dilmarket.pl/pl/p/Pops-Dent-zestaw-do-usuwania-wgniecen/1615

Witam najtańsza opcja w internecie usmiech.GIF Ja kupiłem przetestowałem na swoim golfie 4 . Na małe wgniecenia jest idealny polecam z czystym sumieniem usmiech.GIF
POPS-A-DENT DING KING to prawdziwy hit który zdobył już uznanie milionów amerykanów, a teraz wkracza również na rynek polski. Zestaw pozwala na usunięcie z naszego auta w banalnie prosty sposób wszelkiego rodzaju małych wgnieceń. DING KING jest to urządzenie, dzięki któremu usuniesz prawie wszystkie drobne wgniecenia w samochodzie powstałe czy to podczas nieudanego parkowania, drobnej kolizji, jako akt zwykłego wandalizmu. Pomoże również gdy miałeś pecha i twój samochód został uszkodzony przez grad. Posiadając zestaw DING KING zaoszczędzisz na drogich naprawach w warsztatach blacharsko-lakierniczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem wklej tekst do jakiegoś notatnika i przeklej dopiero wtedy na forum, jak będziesz robił taki słaby marketing szeptany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...