Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5] A4 1.8T avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do tej pory nie założyłem tematu, bo nie myślałem, że audi zostanie u mnie dłużej, często zmieniałem samochody, ale może już z racji wieku trzeba się ustatkować i myślę, że audi zostanie na dłużej. Pojechałem po auto z myślą o tdi bo dużo jeżdzę a trafił się taki egzemplarz

1998 rok produkcji, przebieg 200000km

silnik 1.8T, 150km

kolor szary, wyposażenie standard-klimatronik, 2xszyba, 4airbag.

Co ciekawe-auto kupione od niemca który użytkował samochód przez ostatnie 11lat- auto w niespotykanym stanie jak na te lata i bezwypadkowe, wszystkie szyby 98r-nawet ostatnio ściągając przednie lampy i grill na wszystkim nabite 98r

Auto regularnie serwisowane-niemiec dał mi całą reklamówkę faktur za naprawy samochodu, 3 klucze 1 plastik, książkę itp...

Oczywiście po kilku tysiącach przejechanych kilometrów po polsce wysypały się wahacze górne(oryginały audi)-pewnie nie były wymieniane od nowości-bo to możliwe jeżdząc po rajchu jeszcze by pewnie trochę wytrzymały. Ze spraw czysto technicznych-wymiana czujnika temp. silnika olej filtry.

Do tej pory założyłem w aucie fis, el.składane lustra-niedokończone.

Jako że jestem typem rezacza w aucie będzie się działo.

da4f9d36f20f3e94med.jpg

6bb85aa7a46934a6med.jpg

4e7a08d9a5e40d6emed.jpg

1a9207761f3fa380med.jpg

53294ec64966badamed.jpg

0379dabac4d66405med.jpg

ad0d3aa7e1c3c5e9med.jpg

Opublikowano

foty foty:facepalm:

Opublikowano

popieram kolegę wyżej zapodaj jakieś foty :wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

ostatnio dodałem sobie trochę luksusu i zamontowałem el.składane lusterka, jako że kupić panel z ikonką składanych luster jest ciężko(żeby był w dobrym stanie) odnowiłem stara rączkę pomalowałem czarnym matem i dodałem ikonki z audi Q7 z dodatkową opcją grzania luster z poziomu guzika

9b11c8fa9515.jpg

oryginalny guzik ma w zapasie trochę wolnego miejsca w sobie (da rade zrobić grzanie na pozycji "0") i tak będzie dodatkowo ikonka grzania nie będzie się świeciła na czerwono, a zaświeci się na pomarańczowo gdy załączę podgrzewanie ,żeby nie zostawiac ciągle na grzaniu-a tak będzie wyraźnie widoczne kiedy jest włączone

f1693cfd0a77.jpg

Opublikowano

kolejny szarak:decayed: z tą rączka dobry pomysł:wink:

Opublikowano
kolejny szarak:decayed: z tą rączka dobry pomysł:wink:

te ikonki z Q7 są podświetlane? podoba mnie się....

Opublikowano
  • Autor

są święcące oczywiście, gałeczka do kręcenia też będzie świecąca

2din na pokładzie

dsc09042n.jpg

lampy po 2-gim lifcie

dsc09582e.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.