Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem ze światłami!!!!


junior246

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem ze światłami, że światła długie świecą mi bliżej niż krótkie i nie wiem czego to jest przyczyną. Ostatni jeździłem dużo w nocy i przeszkadza mi to strasznie bo na długich nic nie widać, świecą strasznie blisko :/ Proszę o pomoc i z góry dzięki :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótkie świecą dobrze były ustawiane. Ale jak włączy się długie to święcą pod nimi tak jakby oświetlały bliżej, praktycznie przed samochodem jakieś 5-6 metrów pada światło z długich, a powinny oświetlać dalej a nie bliżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź żarówki, bo to generalnie niemożliwe. Regulacja w lampie zmienia położenie całego odbłyśnika i światła drogowe zawsze wiecą wyżej niż mijania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

regulacjia jest dla odbłyśnika, nie ma osobnej dla krótkich i długich świateł, dlatego jedyne co przychodzi na myśł to tak jak koledzy powyżej pisali sprawdzić żaróki, może są złe wsadzone- nie ten typ, albo może jakieś chińskie gówna siedzą??

sprawdź też czy z odbłyśnikiem nie było coś kombinowane, lub może masz odwrotnie światła podączone?:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale żarówki nie wsadzisz inaczej pasują tylko w jeden sposób

Owszem, można je włożyć inaczej i wtedy nie ułożą sie prawidło w gnieździe. Inna sprawa, to mozliwość wypalenia sie żarówki w taki sposób, że wciąż świeci, ale zmienia sie geometria żarnika. Niektóre "chińskie" zarówki już fabrycznie mają geometrię nieprawidłową.

A w ogóle to nie wiemy, o jakich reflektorach mówimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...