Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z Turbosprążarką

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam posiadam silnik AFN i ostatnio zauwazylem ze na koncowce wydechu pojawil mi sie olej (na pewno jest to olej). Przeszukalem forum ale potrzebuje jeszcze potwiedzenia odnosnie tego czy to turbosprezarka bedzie do regeneracji ? jesli tak to jaki bylby koszt regeneracji turbo, nie chcial bym dac sie naciagnac ze strony naprawiajacych.

Opublikowano

najpierw to ściągnij wąż z dolotu na turbinie i zobacz czy ma luzy, wzdłużny, poprzeczny

Opublikowano

kolego ja za swoja dalem 800 zl na wymiane i jestem zadowolony, dostalem rok gwarancji i smiga jak wsciekla musze tylko zrobic egr bo cieknie i bedzie git. juz nie jedna osoba smiga na sprezarkach( regenerowanych oczywiscie) z tej firmy i nic sie nie dzieje takze jak cos to mam namiary wysylaja na cala polske i za granice tez :)

Opublikowano
  • Autor

gumis jak mozesz podaj mi na pw namiary

Opublikowano
gumis jak mozesz podaj mi na pw namiary

już zdecydowałeś się na wymiane/regenerację turbiny?:decayed:

Opublikowano

A co, olej kapie z rury że jesteś pewien że to on?

Opublikowano
Przeszukalem forum ale potrzebuje jeszcze potwiedzenia odnosnie tego czy to turbosprezarka bedzie do regeneracji ?

No i co masz juz to potwierdzenie ze turbo do regeneracji...?

Robiles logi...? Czy jakis fachman Ci to potwierdzil. :whistling:

:vaglogi:

Opublikowano
  • Autor

waz sciagniety turbina nie ma luzow ani wzdluznych ani poprzecznych. Nie ma takze charakterystycznego gwizdania dla zajechanej turbiny.

Jest tez taki problem ze czasami auto nie ma mocy takiej jaka powinien miec jedzie na 70%. I obstawialem dlatego ze to turbo. Czy przeplywka moze powodowac taki stan rzeczy?

namiary na regeneracje moga przydac sie w przyszlosci :wink:

Opublikowano

Weź zrób logi to sie dowiesz w czym problem.

Opublikowano

namiary na regeneracje moga przydac sie w przyszlosci :wink:

No jasne, nadmiar wiadomiosci nie zaszkodzi...

A juz chciales robic turbo... i podobno olej lał sie z rury...

I jeszcze raz ... :vaglogi:

Bez tego trudno cos wywrózyc...

Opublikowano

kolego Siwy2411 chyba od niedawna zacząłeś przygodę z TDI, na początek proponuję Ci poczytać, dowiedzieć się to i owo, zroibć logi, poźniej podjąć ewentualne naprawy

a wymiany pozostaw na sam koniec, tym bardziej turbine, która wskazuje, że jescze przejedzie wiele km bez regeneracji

Opublikowano
  • Autor

Co racja to racja. Bedziemy dzialac po logach :wink: dzieki za pomoc

Opublikowano
Co racja to racja. Bedziemy dzialac po logach :wink: dzieki za pomoc

Mam nadzieje ze wiesz wszystko o logach, bo jak nie to moderator poszle szybko Twoje logi do kosza.

Watek musisz zalozyc w dziale Diagnostyka VAG...

A tu masz cos na pouczenie sie, zanim zaczniesz dzialac...

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?2950-FAQ-forum-quot-Diagnostyka-VAG-quot

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?12031-TDI-Diagnostyka-(aktualizacja-30-VII-2008)

Pozdrawiam i powodzenia... :smiley:

Opublikowano

A z wydechu nie leciał Ci olej tylko para wodna zmieszana z sadzą :) Też tak miałem nieraz :) Ale za pierwszym razem też pomyślałem że to olej ;p

Opublikowano
A z wydechu nie leciał Ci olej tylko para wodna zmieszana z sadzą :) Też tak miałem nieraz :) Ale za pierwszym razem też pomyślałem że to olej ;p

Dokladnie... :oklasky:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.