Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kto, wykona emblamat DOPE na tylną klapę?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Teraz pewnie zabłysnę :decayed: ale czy ktoś życzliwy może mnie oświecić? O co kaman z tym DOPE?? :facepalm: Fajne to wygląda ale pewnie też coś znaczy.

Teraz można się śmiać :grin::grin::grin:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
:whistling:
Opublikowano
Teraz pewnie zabłysnę :decayed: ale czy ktoś życzliwy może mnie oświecić? O co kaman z tym DOPE?? :facepalm: Fajne to wygląda ale pewnie też coś znaczy.

Teraz można się śmiać :grin::grin::grin:

Dope - popularne w USA okreslenie na heroine

Yo homie , got some dope?

:grin::grin:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
:dontknow: Dalej nic?
Opublikowano
  • Autor

Olali to

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

:thumbdown:

---------- Post dopisany 26-11-2012 at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany 31-10-2012 at 18:40 ----------

Znalazłem gościa który wykonałby coś takiego... grubość 5mm - wymiar 18,5 x 7,7 cm

2787856073

Opublikowano

Cena ? :decayed:

Opublikowano

koło 4 dych :naughty:

Opublikowano

no to co siara lista chetnych i jedzem z tym sledziem :naughty:

Opublikowano

dokładnie :hi:

Opublikowano

no to pisał ktoś do typa juz ? jak nie to moge sie wziasc sie i cos zaczac organizowac napisze do niego czy przy jakies wiekszej ilosci cena bedzie mniejsza iid. :naughty:

Opublikowano

Pisałem już do niego i czekam na dokładniejsze zdjęcia jego dzieła

Opublikowano
  • Autor

To pisz tu raz dwa jak ci odpisze

Opublikowano

siara i jak sytuacja na forncie :question:

Opublikowano

No coś się ruszyło :naughty:

Mam już kilka próbek w domu: srebrne (gr 2 mm), przezroczyste, czarne (gr 4mm). Po konsultacjach wymiar jest taki jak ori, czyli 18x5.7

IMG_3417.jpg

IMG_3419.jpg

Na czarnym jest jeszcze folia ochronna

IMG_3421.jpg

Opublikowano

siara to kiedy przymierzamy?:naughty:

Opublikowano
No coś się ruszyło :naughty:

Mam już kilka próbek w domu: srebrne (gr 2 mm), przezroczyste, czarne (gr 4mm). Po konsultacjach wymiar jest taki jak ori, czyli 18x5.7

https://lh6.googleusercontent.com/-fqE6dYdQPmI/ULoKUk5peeI/AAAAAAAAAhU/NI9eSfLsXss/s912/IMG_3417.jpg

https://lh5.googleusercontent.com/-XVV-_AweSoQ/ULoKUR215OI/AAAAAAAAAhQ/ZBz7wpJh-_E/s912/IMG_3419.jpg

Na czarnym jest jeszcze folia ochronna

https://lh3.googleusercontent.com/-FGF_lFsddJA/ULoLbfw_gdI/AAAAAAAAAhg/RCClyoOsnJc/s912/IMG_3421.jpg

a jak z cena jak bedzie wiekasza ilosc ?

Opublikowano

Cudów nie będzie, ale w 40 z wysyłką się zmieścimy.

Tylko teraz jakie kolory byście chcieli? bo srebrny moim zdaniem cienki. Ale kto co woli.... Farba akrylowa trzyma się na tym dobrze.

Opublikowano

no ja na swoim czarnym aucie chyba dobrze by wygladal bialy kolor :whistling: albo chrom jak oryginal :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.