Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ding dongi? :d

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hi.

Ile jest sygnałów dźwiękowych w B6? Mi się udało wywołać tylko 1 krótki pisk jak się rezerwa zapala albo gdy brakuje płynu do spryskiwaczy. Poza tym jeszcze kiedy się rozładuje akumulator, ale to wszystko.

Nie ma tutaj żadnej kontrolki zapiętych pasów, albo włączonych świateł jak otwieram drzwi? :mysli:

Opublikowano

sygnalizacja włączonych świateł jest w B5 i B7 , więc na pewno będzie też w B6 sprawdź krancówke drzwi ( jeden styk jest to oświetlenia , drugi do sygnalizacji włączonych świateł )

Opublikowano

Jest jeszcze sygnał jak przekroczysz ustawioną prędkość na FISie

Opublikowano
  • Autor

Co to jest ta krańcówka? Jak otwieram drzwi to normalnie pokazuje mi na FIS, które są otwarte :mysli:

Da się dorzucić sygnał niezapiętych pasów?

Opublikowano
Co to jest ta krańcówka? Jak otwieram drzwi to normalnie pokazuje mi na FIS, które są otwarte :mysli:

Da się dorzucić sygnał niezapiętych pasów?

Da się zrobić gong nie zapietych pasów napewno vagiem ale nie pamietam gdzie to się ustawiało:kwasny:
Opublikowano
sygnalizacja włączonych świateł jest w B5 i B7 , więc na pewno będzie też w B6 sprawdź krancówke drzwi ( jeden styk jest to oświetlenia , drugi do sygnalizacji włączonych świateł )
W B6 nie ma wyłączników krańcowych, tylko są microswitche w zamkach.

---------- Post added at 23:32 ---------- Previous post was at 23:28 ----------

Co to jest ta krańcówka? Jak otwieram drzwi to normalnie pokazuje mi na FIS, które są otwarte :mysli:

Da się dorzucić sygnał niezapiętych pasów?

Żeby słyszalny był gong niezapiętych pasów musisz mieć zamek pasów z końcówką B (8H0 857 755 B z stykiem elektrycznym) A krańcówka to jest tzw. wyłącznik krańcowy

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?62346-ALL-B6-Czujnik-niezapi%EAtych-pas%F3w&highlight=kontrolka+nie+zapi%EAtych+pas%F3w

Opublikowano
  • Autor

To teraz powiedz dlaczego nie ding donga mi jak mam włączone światła mijania i otworze drzwi :decayed:

Opublikowano
To teraz powiedz dlaczego nie ding donga mi jak mam włączone światła mijania i otworze drzwi :decayed:

a silnik masz zgaszony, czy pracuje?

Opublikowano

Po otworzeniu drzwi dryndać Ci będzie jak zgasisz silnik i wyjmiesz kluczyk ze stacyjki. Bynajmniej u mnie tak jest.

Opublikowano
Po otworzeniu drzwi dryndać Ci będzie jak zgasisz silnik i wyjmiesz kluczyk ze stacyjki. Bynajmniej u mnie tak jest.

Dokładnie do tego zmierzałem :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Aaaa, silnik był zgaszony, ale kluczyk w stacyjce ;P

Opublikowano
Aaaa, silnik był zgaszony, ale kluczyk w stacyjce ;P
No ale co udało się usłyszeć ding-dong:decayed: czyli wszystko działa jak należy?
Opublikowano
  • Autor

No jak wcześniej sprawdzałem to kluczyk w stacyjce był więc może dlatego nie działało :D Jutro albo później sprawdzę bez kluczyka.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.