Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z przepływomierzem


Egoniasty5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Audi 1.8 20v ADR. Problem Polega na tym jak powoli ruszam na Pół sprzęgle to obroty zaczynaja lekko podskakwac i dodam ze czasem na biegu jałowym gdy dodam gaz i puszczę pedał gazu to obroty faluja lekko chwile odczekam i jest dobrze. Auto nie posiada Lpg oraz dodam ze przepustnica byla czyszczona i adaptowana. I do tego gdy odlacze wtyczke od czujnika przepływomierza powietrza zero reakcji. Zero spodku mocy żadnej reakcji .. jak chodzi tak chodzi.. z podłączona wtyczka czy bez zadnej różnicy.. Prosze o pomoc i o konkretne odpowiedzi :P dzięki wielki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mojej audi jak odłączyłem przepływkę to auto znacznie się zmuliło podczas jazdy ale obroty były dobre ale ja mam diesla a kiedyś miałem w passacie taki silnik jak ty i też po odłączeniu przepływki nie było żadnej różnicy poza tym że na wolnych obrotach potrafił właśnie zafalować więc proponował bym na próbę może zamienić z kimś przepływkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie chciał bym od kogos innego na chwile podmienic, ale problem bo nie mam od kogo :/ i wlasnie jak piszesz ze u ciebie nie bylo różnicy po odłączeniu.. bo przeważnie w innych samochodach jest kolosalna różnica tak np: jak u mojego brata w Oplu 1.8 16v i jak odłączyl to momentalnie zaczął sie dusic.. spadek obrotów odrazu. I za bardzo w miescie nie mam do kogo pojechac na komputer.. szczególnie na VAG..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie powinna byc jakas reakcja.. a u mnie nic zero.. i prawdopodobnie chyba to i chyba zrobie tak jak mowisz kupie uzywana przeplywke i sprawdze.. a jak nie pomoze bede szukal kogos z komputerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...