Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wezyki podcisnienia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam:wink:

Moze ktos jest teraz na czasie i wymienial wezyki podcisnienia, zastanawiam sie nad wymiana na takie http://moto.allegro.pl/ShowItem2.php/itemNotFound/?item=1897942205&title=przewod-podcisnienia-sfs-dolot-nie-samco-4mm , bo te gumowe ze sklepow motot sa lipne... i pytanie czy wiecie jakie mm kupic, chodzi o wezyk od gruszki turbo, za przeplywka czy od egr-a.... pozdrawiam

Opublikowano

kup zwykłe w oplocie dostępone w każdym sklpie motoryzacyjnym, wytrzymają pare łądnych lat

Opublikowano

Ja wymieniałem u siebie w afn a kupowałem tutaj:

http://fmic.pl/product.php?id_product=192

Opublikowano

a wymiary ??

Opublikowano

Ja u siebie też wymieniałem na silikonowe ze sklepu FMIC.PL i polecam narazie się sprawdzają, a wymiary wężyków jakie zakupiłem to 1m-3mm i 1m-5mm i to mi wystarczyło :wink:

Opublikowano

innych średnic na pewno nie ma?

a ktoś wymieniał grube rury?

Opublikowano
  • Autor

jeszcze jest wieksza srednica co leci do egra

Opublikowano
jeszcze jest wieksza srednica co leci do egra

czyli?

Opublikowano
  • Autor
jeszcze jest wieksza srednica co leci do egra

czyli?

sam zakladajac watek chcialem sie dowiedziec czy ktos akurat wymienial i napisze jakie rozmiary sa potrzebne, tak czy siak chyba tyrzeba bedzie podejsc do garazu i sciagnac wezyki i suwmiarką zmierzyc:)

Opublikowano
jeszcze jest wieksza srednica co leci do egra

czyli?

sam zakladajac watek chcialem sie dowiedziec czy ktos akurat wymienial i napisze jakie rozmiary sa potrzebne, tak czy siak chyba tyrzeba bedzie podejsc do garazu i sciagnac wezyki i suwmiarką zmierzyc:)

aha ok :wink: ja suwmiarki nie posiadam :doh:

Opublikowano

Od Egr-a jest wężyk o średnicy 5mm :whistling:,a co do wymiarów to napisałem Ci w swoim poprzednim poście :naughty: większość węzyków podciśnienia jest średnicy 3 milimetrów, a parę 5 milimetrów, ja takie kupiłem i wymieniłem w swojej A4-ce

Opublikowano
  • Autor

oki, dzieki:naughty: no to 3 i 5 trzeba zamowic:wink:

Opublikowano
Od Egr-a jest wężyk o średnicy 5mm :whistling:,a co do wymiarów to napisałem Ci w swoim poprzednim poście :naughty: większość węzyków podciśnienia jest średnicy 3 milimetrów, a parę 5 milimetrów, ja takie kupiłem i wymieniłem w swojej A4-ce

również dzięki za odpowiedź :thumbup1:

Opublikowano

Ja natomiast zakładalem 4mm i 5mm

Kupiłem w FMIC.PL 2 metry tego 4mm i 1 metr tego 5mm

4milimetrowy trzyma sie ok.

Starczyło na spokojnie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.