Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wezyki podcisnienia


zib0l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:wink:

Moze ktos jest teraz na czasie i wymienial wezyki podcisnienia, zastanawiam sie nad wymiana na takie http://moto.allegro.pl/ShowItem2.php/itemNotFound/?item=1897942205&title=przewod-podcisnienia-sfs-dolot-nie-samco-4mm , bo te gumowe ze sklepow motot sa lipne... i pytanie czy wiecie jakie mm kupic, chodzi o wezyk od gruszki turbo, za przeplywka czy od egr-a.... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup zwykłe w oplocie dostępone w każdym sklpie motoryzacyjnym, wytrzymają pare łądnych lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie też wymieniałem na silikonowe ze sklepu FMIC.PL i polecam narazie się sprawdzają, a wymiary wężyków jakie zakupiłem to 1m-3mm i 1m-5mm i to mi wystarczyło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jest wieksza srednica co leci do egra

czyli?

sam zakladajac watek chcialem sie dowiedziec czy ktos akurat wymienial i napisze jakie rozmiary sa potrzebne, tak czy siak chyba tyrzeba bedzie podejsc do garazu i sciagnac wezyki i suwmiarką zmierzyc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jest wieksza srednica co leci do egra

czyli?

sam zakladajac watek chcialem sie dowiedziec czy ktos akurat wymienial i napisze jakie rozmiary sa potrzebne, tak czy siak chyba tyrzeba bedzie podejsc do garazu i sciagnac wezyki i suwmiarką zmierzyc:)

aha ok :wink: ja suwmiarki nie posiadam :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Egr-a jest wężyk o średnicy 5mm :whistling:,a co do wymiarów to napisałem Ci w swoim poprzednim poście :naughty: większość węzyków podciśnienia jest średnicy 3 milimetrów, a parę 5 milimetrów, ja takie kupiłem i wymieniłem w swojej A4-ce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Egr-a jest wężyk o średnicy 5mm :whistling:,a co do wymiarów to napisałem Ci w swoim poprzednim poście :naughty: większość węzyków podciśnienia jest średnicy 3 milimetrów, a parę 5 milimetrów, ja takie kupiłem i wymieniłem w swojej A4-ce

również dzięki za odpowiedź :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast zakładalem 4mm i 5mm

Kupiłem w FMIC.PL 2 metry tego 4mm i 1 metr tego 5mm

4milimetrowy trzyma sie ok.

Starczyło na spokojnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...