Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
bardzo zabawne, ja sie tylko grzecznie pytam a Ty sie nasmiewasz!

Jestem jak najbardziej poważny, mało tego przekonany o słuszności swego stwierdzenia. No nie burmusz się :053: , tylko popatrz ja też rozpycham sie w tym tłumie chętnych do nauczenia Cię jazdy na nartach. :)

nasz pleban

;D ;D ;D Drugi raz w zyciu trafia mi się ksywa zwiazana z księżmi ;D ;D ;D

Opublikowano

ja sie nie burmusze! :D

tak sie teraz zastanawiam ze chyba jednak nie bede sie uczyla jezdzic bo chcialabym dozyc konca zlotu i wrocic calo do domu anie w gipsie! :D

a tak poza tym pozniej chyba do konca zycia byscie sie ze mnie smiali, ja i narty to bylby widok do smiechu warte! :D

zdecydowanie wole bardziej jazde konna, w zimie i na dodatek w gorach, hmm... :)

sie rozmarzylam! :P

Opublikowano

witam wszystkich,

brawa dla pomysłodawcy tego zimowego wypadu,

postaram sie dołączyć do was,

musze tylko sie ogarnąć troche i zoorganizować gdyż troszke mnie nie było w kraju,

jęśli wszystko pozytywnie mi sie ułoży to wpadam do was wraz z moją kobietą,

pozdrawiam

Opublikowano
od upadkow nauka powinna sie zaczynac! dziekuje! :D

właśnie jak to Pan Kobiela w jakimś tam filmie powiedział "Jak sie nie wywrócis to sie nie nauczysz" :one:

Opublikowano

hej! :D prowde godocie! :D

Opublikowano

dobra dobra kupujcie łancuchy bo jest coraz gorzej :diabelek: :one:

Opublikowano

eee tam do Wisly bedzie dobry dojad, gorzej jesli ktos bedzie chcial jechac wyzej to wtedy moze byc problem i to taki pozadny ale spokojnie znam ludzi ktorzy jakby cos nam pomoga, najwyzej traktor i jazda! :D

Opublikowano
dobra dobra kupujcie łancuchy bo jest coraz gorzej

Wreszcie się przydadzą :a4fan:

Opublikowano

A do tego Krokusa , to jest jakiś duży podjazd pod górkę.

Będzie ciężko ośką?? :?:

Opublikowano

nie jest tak zle, jestem bardziej jak pewna ze podjazd bedzie odsniezony a poza tym do marca to juz sniegu nie bedzie az tyle jak teraz :)

Opublikowano
  • Autor
A do tego Krokusa , to jest jakiś duży podjazd pod górkę.

Będzie ciężko ośką?? :?:

Krokus jest na samym szczycie góry.Po drodze mijasz jeszcze ze 4 duże hotele.Jedzie się taką bardzo stromą górą.Jak będzie śnieg to ośkom będzie bardzo ciężko :P

Opublikowano

U to kiepsko :/

Opublikowano
  • Autor
U to kiepsko :/

Marcin spokojnie.Jedzie troche A4 z jedynym słusznym napędem więc nie ma co się bać :one:

Opublikowano

nie lamcie sie, bedzie dobrze! :D

ja jade bez lancuchow, i dojade zobaczycie! :D

Opublikowano

Może się jakoś wydrapie do góry. :one:

[ Dodano: 24-01-2007, 17:11 ]

Najwyżej będę cofał do samej góry :) , albo chłopaki pomogą z qattro. :) :564:

[ Dodano: 24-01-2007, 17:14 ]

NIUNIAA4, też nie mam łańcuchów, ale moje zimówki nie są the best :)

Opublikowano
to ośkom będzie bardzo ciężko
no to bedziemy ciagac ośki :)
Opublikowano

ja tam ma kety na koła :P i nie potrzebuje Quattro :D

Opublikowano

A4 ma niezla trakcje...w zeszlym roku postanowilem wyjechac pod gorke gdzie starania byly skazane w 100% na niepowodzenie...faktycznie sie nie udalo i sie zakopalem, ale jaka byla moja satysfakcja jak 200m dalej zobaczylem zakopany ciagnik :053: :053: :053:

dobre laczki i dacie rade

Opublikowano

eee tam przejmuszesz sie marcin j na zapas, jakby co to chlopaki pomoga, albo zostawimy autka na dole i sie wdrapiemy! :D

juz to widze jak pancia idzie na gore w kozaczkach na obcasach z torbami, hihihi... :D

ja sie tam tym nie przejmuje i juz sie nie moge doczekac! :D

Opublikowano
ale jaka byla moja satysfakcja jak 200m dalej zobaczylem zakopany ciagnik

:D:a4fan:

damy radę chopy, brać nasza liczna będzie :one: , a jak krówki będa wchodzić po tych zmaganiach :P

niuniaa4 podoba mi sie twoje podejście do świata, żeby moja niunia takie miała to byłbym spełniony :diabel:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.