Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie wyświetla się kontrolka silnika podczas testu zapłonu - Szukamy rozwiązania


biggman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi:

zauważyłem że w wielu naszych autach podczas testu zapłonu nie pojawia się kontrolka silnika. Dobrze to widać nawet na filmikach na youtube, jednym się zapala innym nie. To samo jest na forum, jednym się pojawia innym nie. U mnie silnik AVF, zero błędów w sterowniku i podczas testu zapłonu się nie pojawia.

Znalazłem na forum ciekawą sytuację która przydarzyła się koledze Bart-S

U niego kontrolka też się nie zapalała, ale po przypadkowej wymianie kompresora zaczęła się pojawiać :eusathink:

Oczywiście podczas testu kontrolek Vagiem, kontrolka silnika się zapala.

Czy ktoś miał jakąś ciekawą sytuację kiedy mu ta kontrolka zaczęła, albo przestała się pojawiać? Może uda się wyjaśnić tą zagwozdkę :decayed:

---------- Post dopisany 26-04-2012 at 17:00 ---------- Poprzedni post napisany 15-04-2012 at 16:40 ----------

ktoś pomoże? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W modelach po 2002r. podczas przekręcenia kluczyka w stacyjce zaświeca się check engine natomiast w modelach wcześniejszych nie, wystarczyło bardziej przyłożyć się do wyszukiwania- jest na forum :) Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 2003 rok produkcji, licznik ori jak wyszedł z fabryki i nie świeci. Wyżej wymieniony kolega Bart-S rok 2004 z tego co ma w profilu. Możesz podać link do tego tematu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednych zapala się tylko kontrolka świec żarowych a w innych również z kontrolką silnika - to zależy od sterownika silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...