Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sprężyny Eibach Pro-Kit 35/30mm


darecy

Rekomendowane odpowiedzi

Sprężyny Eibach Pro-Kit Audi A4 B8 Avant 35/30mm

zakładał ktoś je na zawiasy? Potrzebuje opinii :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pomiędzy mercedesem a dużym fiatem :naughty:

duży fiat "kredens" też zajefajne auto, :decayed:

a tak na serio to chyba się spóźniłem, w marcu eibach miał promocje chyba ze 30% :facepalm:

jak ktoś będzie wiedział o jakimś dobrym sklepie i dobrymi cenkami ze spiralkami do mojego avanta to dajcie znać...:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a to wklejone przez Bulczasa w aukcjach :naughty::

http://moto.allegro.pl/audi-a4-b6-b7-amortyzatory-koni-gwint-i2284747158.html

---------- Post dopisany at 14:25 ---------- Poprzedni post napisany at 14:24 ----------

a sorki bo mi się już pomieszało z B7 a Ty masz B8 :doh:

---------- Post dopisany at 14:26 ---------- Poprzedni post napisany at 14:25 ----------

P-U-M-A handluje gwintami. Może będzie umiał coś Tobie załatwić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Eibach Pro-Kit 35/30mm tylko w B6, ty masz B8:decayed:

może jakoś wejdą, tu się utnie, tu się przytnie... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alledrogo :grin:

Kupie narazie opony 245/40/18 to mi podniesie opuści przestrzen nad kołem ze 2 centy w stosunku do tego co mam teraz 225/40 i tył 235/40.

A sprężyny sobie przez kilka miesięcy opuszczę.

Kolejny Wydatek wirus w dynosofcie lub comsporcie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a patrzyłeś na www.eibachpolska.pl ?do b8 po 650 plna chodzi

patrzyłem, rozmawiałem też :wink:

650 + 250 założenie (mieli miesiąc temu za 554zł za - 30/35 ale spóźniłem się):whistling:

na razie sobie odpuszczę bo hamownia i wirusik jest ważniejszy :banan:

---------- Post dopisany 06-05-2012 at 18:24 ---------- Poprzedni post napisany 27-04-2012 at 21:25 ----------

założyłem fele 18 z 245/40 mniej buja budą i już nie wygląda tak jak na szczudłach... ale te zawiaski mogły by ze 2-3centy pójść w dół...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie jakie sprezyny najlepiej zalozyc do a4 2.0 sedan tak zeby obnizyc o 30mm i czy jak sie zmieni sprezyny to wtedy amortyzatory szybciej sie rozlatują ?

---------- Post dopisany 05-09-2013 at 11:16 ---------- Poprzedni post napisany 04-09-2013 at 00:57 ----------

i chciałem jeszcze zapytac bo zamowilem takie sprezyny jak w temacie czy tez trzeba kupic do nich stabilizatory eibach i co takiego daja stabilizatory czy na seryjnych tez bedzie dobrze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie jakie sprezyny najlepiej zalozyc do a4 2.0 sedan tak zeby obnizyc o 30mm i czy jak sie zmieni sprezyny to wtedy amortyzatory szybciej sie rozlatują ?

Jak masz zawias sportowy np. 1BE to nic nie musisz się przejmować, tylko zakładaj :wink:

---------- Post dopisany at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

i chciałem jeszcze zapytac bo zamowilem takie sprezyny jak w temacie czy tez trzeba kupic do nich stabilizatory eibach i co takiego daja stabilizatory czy na seryjnych tez bedzie dobrze ?

Na seryjnych też będzie ok, jakbyś zakładał inne to na pewno poprawi się prowadzenie w zakrętach, zdecydowanie sztywniej pracuje i zawieszenie i układ kierowniczy, łatwiej wyczuć autko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok właśnie musze sobie sprawdzic jakie mam dokladnie zawieszenie a wiec na orginalnych stabilizatorach tez da rade jak zaloze te sprezyny nie zrobi sie sztywniejszy i mniej sie bedzie bujał na zakretach ewentualnie jakie moge założyć stabilizatory ? a i co jak nie bede mial sportowych zawiasów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...