Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przegub wewnętrzny


fabii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam padł mi przegub wewnętrzny w multi orientujecie się gdzie kupić bo oryginał 1300 zł tak mi powiedzieli w sklepie zamienników raczej nie ma może jakaś używkę jeszcze nie zacząłem tym autem jeździć a już 2 rzeczy do zrobienia sterownik skrzyni i teraz przegub,dobrze ze starą audi nie sprzedałem bo bym teraz płakał same problemy a wydawało się ze będzie wszystko ok .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo mechanik sprawdził a działo się ze samochód bujał na boki przód lewa strona najwięcej robiło się po skręcie guma była walnięta na przegubie ,gdy go odkręcił stwierdził ze jest zepsuty luz skakał w środku wyrobił się tyle wiem no i przy szybkości 100 km trzaskał się rdza w środku takie objawy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zawsze ale było czuć bujanie przodu z lewej strony ,gdy zdjąłem nogę z gazu to nic się nie działo spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bujanie ? na boki czy jak ?*

u mnie dzis cos sie zaczelo dziac*

Jak ruszam jest ok a po chwili auta zaczyna wibrowac delikatnie dokad nie odpuszcze gazu*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na boki i takie miałem odczucia jakby koło było jajowate .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na boki i takie miałem odczucia jakby koło było jajowate .

fabii - popraw temat (AVF). Który rocznik tej A4? Podeślij VIN na pw - znajdę coś...

bujanie ? na boki czy jak ?*

u mnie dzis cos sie zaczelo dziac*

Jak ruszam jest ok a po chwili auta zaczyna wibrowac delikatnie dokad nie odpuszcze gazu*

Mariusz - potrzebne więcej informacji. W całym zakresie obrotów? W sekwencji to samo? Czekam na pełne sprawozdanie na mejla :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na boki i takie miałem odczucia jakby koło było jajowate .

fabii - popraw temat (AVF). Który rocznik tej A4? Podeślij VIN na pw - znajdę coś...

bujanie ? na boki czy jak ?*

u mnie dzis cos sie zaczelo dziac*

Jak ruszam jest ok a po chwili auta zaczyna wibrowac delikatnie dokad nie odpuszcze gazu*

Mariusz - potrzebne więcej informacji. W całym zakresie obrotów? W sekwencji to samo? Czekam na pełne sprawozdanie na mejla :wink:

Bartek - cale sprawozdanie poszlo na pv*:wink:

fabii*- gdzie robiles te przeguby ?

Mieszkamy chyba blisko siebie i mysle ze mozna by sie umowic -przejedziesz sie i poolukasz bo moze miales to samo co teraz wystepuje u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HiRide- Nic jeszcze nie robiłem, rozebrana jest lewa strona i szukam przegubu. Może z Bartkiem dzisiaj coś załatwię, bo u mnie to na 100% przegub.

W jakiej miejscowości mieszkasz?

---------- Post dopisany at 14:30 ---------- Poprzedni post napisany at 14:14 ----------

---------- Post dopisany 19-04-2012 at 10:38 ---------- Poprzedni post napisany 18-04-2012 at 14:30 ----------

Witam żeby kupić ten przegub to masakra są 2 rodzaje i ja mam ten co go nigdzie nie ma, w aso powiedziano mi 2 tyg.czekać nawet używek nie ma a cena szok zrobili samochód a części nie dostaniesz, w moim rejonie tak jak by człowiek mieszkał w afryce .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie wiem co zrobie.

W sobote chyba zdemontuje przegub wewnetrzny jeden i drugi i zobacze w jakim sa stanie*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja teraz wróciłem z Katowic i znalazłem goscia co chandluje czesciami do audi no i przegubami ale tego co ja chce nie ma ,ma podzwonić ale mówi ciężko będzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan - serwis miał wysłać przegub wczoraj, dziś lub jutro powinien do Ciebie dotrzeć. Ja odsyłałem półośkę dziś przed 12:00, priorytetem - dlatego liczę, że też na jutro dojdzie. Daj znać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Bartek dzisiaj dostałem 2 przesyłki mam wszystko dzięki wielkie ,jutro będę to składał jak zrobię napisze ze wszystko gra i hula .Polecam każdemu Bartka bo chłopak ma serce :wink:

pozdrawiam wszystkich .

---------- Post dopisany 02-05-2012 at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany 30-04-2012 at 17:55 ----------

---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:

---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ----

---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ----------

---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ----------

dzisiaj założyłem przegub i wszystko gra autko chodzi żadnych wibracji ani drgań ,jeszcze raz Bartek dzięki za pomoc odezwie się na Pw w sprawie skrzyni .

---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...