Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co to za rurka ?


czaki22

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem dokładnie od czego to ale jak miałem dziurę na tym wężyku to auto słabo się zbierało a co najlepsze po logach wychodziło, że nie ma dziury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale słyszysz jakieś syczenie jak jedziesz?? U mnie było słychać. A ten wężyk masz dobry??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam możliwe masz eżektor walnięty i przepuszcza gdzieś było opisane o eżektorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest tak samo syczy sobie, ezektor mam nowke i wentyl tez wiec to norma Czaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak wam pokaże foto to az sie pukam w czoło jak moglem tego nie zauważyć, od trojnika byla oderwana rorka idaca w gore a za miejscem zgrubienia byla dziura w rurce, czesci juz zamowione dziwi mnie tylko ze auto jezdzi, zero bledow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który to ten ezektor, za co odpowiada i o którym trójniku mówisz czaki??

I powiem jeszcze tyle, że jak byłem na serwisie gazu to zauważyli u mnie nieszczelność własnie na tym przewodzie co pokazałeś. Dzisiaj patrze pod maskę a ten przewód jest zasysany:eusathink: Pewnie jest to wina tego, że nie jest on na tyle twardy żeby mogło spokojnie zasysać sobie powietrze. Ale czy tak może być?? Tzn. zaraz zamawiam ten wąż ale powiedzcie dlaczego on go zasysa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam sa podcisnienia, ale niepowinien sie giac kup orginal, a trojnik to tan pod/ za kolektorem dolotowych z tyłu , ezektor to zawor ktory pozwala na przeplyw w jedna strone on ma takie odglazienie idzie rurka do trojnika to mialem cale uszkodzone mam nadal bo zamawiam kolega graty na wymiane

---------- Post dopisany 05-05-2012 at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany 20-04-2012 at 11:34 ----------

no wszystko teraz jest ok auto jeździ jak powinno

wymieniono

odma

trójnik

zaworek niedaleko trójnika jednostronniej puszczający powietrze

3 rurki

wszystko bylo popękane odma pęknięta rurki dziurawe az dziw ze w ogóle jechało

koszt wszystkiego 300zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...