Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audica A4 B5 By Grzesiek5621


Grzesiek5621

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. No dobra czas pokazac ''nowy'' nabytek. Tigra poszla do nowego wlasciciela i na mnie przyszla pora zakupu czegos innego. Szukalem w vectrach B , megane coupe, tigrach (znow) , a3 , fiat stilo , i A4 . Padlo na A4 bo jedno ze mialem blisko po nia i jest to auto z tej samej miejscowosci co mieszkam i jest w dobrej kondycji ;) Silnik to 1.8 (20 zaworowy) cos kolo 125 km ;) Zalozona jest instalacja lpg sekwencja ;) Auto jak kazde inne niczym sie ta A4 nie wyroznia na drodze ;) Seria jakich pelno :) Skusila mnie swoim stanem :) Plany na modyfikacje mam hmm znikome ;) CHcialbym zalozyc jedynie wieksze fele i zmienic lampy (tyl na te po lifcie) jedyne czego bym tu chcial ;) To tak chyba na teraz ;) A no i przedewszystkim do wywalenia mam hak ktory mnie denerwuje i przez niego auto mi sie ledwo w garazu miesci ;D Foty sa sredniej jakosci bo robione juz prawie wieczorem ale nie mam czasu wczesniej ;) Ta plama na obudowie silnika to olej ktory mi kapnal z korka i zapomnialem zetrzec :D Silnik suchutki bez wyciekow i buda nie gnije ;) Wyposazenie to 2x el szyby, el lusterka i podrzewane, abs , wpomaganie, klimatronik, regulowana kiera, alarm i centralny ;) Nie ma "szau'' ale juz lubie to auto ;D Foty : (nie wiem jak wkleic cale fotki. inaczej to dziala tu niz u mnie. ) Sorki

fe3058632dedf049gen.jpg

a7567c74db6feb9egen.jpg

13abf7884626f7f9gen.jpg

caf1087ace76138egen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak piszesz: większa felga, trochę obniżyć i może być całkiem fajne autko. Obowiązkowo lampy poliftowe przód. To powinien być pierwszy mod. Nie pożałujesz:naughty:

PS Skąd dokładnie jesteś? Bo widzę powiat kłobucki:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kierownicy widać, że auto trochę przejechało :)

Wsadź jakieś fajne ori fele

Z tyłu światła zmień

Obszyj kierownice skórką (niestety masz mały wieloklin i tu idzie kierownica z s-line b3,b4 ale ceny ich są kosmiczne)

Na lato welur

i chyba wszystko. Szerokości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do modów to tak jak poprzednicy piszą lampy polift ładna felga grill polift a co do kierownicy możesz spokojnie poliftową ładować w końcu można małym kosztem wymienić kolumnę kierowniczą na poliftową albo dać redukcje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy poliftowe fajne sa i te tylne tez. CO do kierki to no przjechalo auto juz troche. Do wymiany mam lewy amortyzaror z tylu ;) Ale slyszalem ze nie wymienia sie jednego tylko 2 tak? Fela wieszka kumpel mial borbety 17'' z oponkami 195 / 35 na a4 wygladalo kozacko . ;) Dokladnie powiat klobucki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba się gdzieś kiedyś ustawić, bo ja do Krzepic mam 10 km:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy poliftowe fajne sa i te tylne tez. CO do kierki to no przjechalo auto juz troche. Do wymiany mam lewy amortyzaror z tylu ;) Ale slyszalem ze nie wymienia sie jednego tylko 2 tak? Fela wieszka kumpel mial borbety 17'' z oponkami 195 / 35 na a4 wygladalo kozacko . ;) Dokladnie powiat klobucki:)

Do ładnej feli przydało, by się go trochę położyć :) Ten tygrysek za szybą z przodu to seryjne wyposażenie czy jakiś mod :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...