Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B8] AVANT 2.0TDI By jaguś


jaguś

Rekomendowane odpowiedzi

to po co zmieniac atrape jak nawet do zderzaka nie pasuje ( do tylnego zapewne tez ) a samochod stoi jak woz drabiniasty :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie samochód sprzedany i bede szukał 1.8 tfsi 2.0 tfsi moze ktoś podrzuci info o jakiś wadach na co patrzeć przy zakupie i ewentualne spalanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.0tfsi moze sie przytrafić ze sporo oleju bedzie pić , nawet ponad 0.5litra na 1000km , spalanie przy normalnym traktowaniu w 1.8 z litr na 100km moze byc mniejsze , przy butowaniu wyjdzie to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziadek acha a powiedz mi pomimo dolewania oleju sa jeszcze jakies powazniejsze wady w tym silniku i czy ta wade naprawili w jakims roku /.?mi chodzi dokladnie o spalanie typowo miastowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wadę olejowa w 2.0tdi poprawili w 2011 roku , ale mozna po Vin sprawdzać w aso bo jak komuś palił wiecej niż 0,5 litra na 1000km to były akcje naprawcze - no ale To trzeba było samemu sie zgłaszać na gwarancji jeszcze ...Co do spalania to sie nie wypowiem bo sam nie robię samego miasta ale 50/50 średnio mam spalanie 8.3 przy odcinkach na trasie z predkosciami 140-150 na tempomacie ...

...tylko pamiętaj moje 1.8tfsi to całkiem inny silnik niż ten co jest w przedliftach a nie wiem jaki ty myślisz kupić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...