Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ocena instalcji gazowej + mały problem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Samochód kupiłem z sekwencją, silnik 1.8 T

Na benzynie jest ok , ale na gazie trochę zamula, czasem załapie i idzie fajnie, ale czesto wciskam gaz i niema specjalnej reakcji. Wymieniłem oba filtry. Ze świadectwa homologacji wynika, że:

Reduktor: Tomasetto

Zawór gazowy: Tomasetto

Wielozawór: Tomasetto

Układ elektroniczy: Stag-4

i wydaje mi sie że wtryski to Magic.

Może ktoś ma jakiś pomysł na tą dolegliwość ? :mysli:

Opublikowano

Reduktor: Tomasetto

i wydaje mi sie że wtryski to Magic.

To jest przyczyna.

Reduktor nie wydala, wtryski pewnie rozjechane i masz efekt.

Opublikowano
  • Autor

Wyczytałem tez ze wtryski magic nie należa do tragicznych ale jedna z wad jest to ze potrafia sie zapychać.

To jaki reduktor i te wtryski na 150 koni polecacie ?

Opublikowano
Samochód kupiłem z sekwencją, silnik 1.8 T

Na benzynie jest ok , ale na gazie trochę zamula, czasem załapie i idzie fajnie, ale czesto wciskam gaz i niema specjalnej reakcji. Wymieniłem oba filtry. Ze świadectwa homologacji wynika, że:

Reduktor: Tomasetto

Zawór gazowy: Tomasetto

Wielozawór: Tomasetto

Układ elektroniczy: Stag-4

i wydaje mi sie że wtryski to Magic.

Może ktoś ma jakiś pomysł na tą dolegliwość ? :mysli:

Kolego podstawa to pokaż zrzuty ustawień ze STAGA na pracującym silniku + nagraj .osc ,a druga kwestia to zaraz wszyscy ci doradzą załóż wtryski HANA + reduktor Zavoli lub AC R01 ,nic mądrego się nie dowiesz jak nie przedstawisz zrzutów z ustawień STAGA.

Opublikowano
  • Autor
Samochód kupiłem z sekwencją, silnik 1.8 T

Na benzynie jest ok , ale na gazie trochę zamula, czasem załapie i idzie fajnie, ale czesto wciskam gaz i niema specjalnej reakcji. Wymieniłem oba filtry. Ze świadectwa homologacji wynika, że:

Reduktor: Tomasetto

Zawór gazowy: Tomasetto

Wielozawór: Tomasetto

Układ elektroniczy: Stag-4

i wydaje mi sie że wtryski to Magic.

Może ktoś ma jakiś pomysł na tą dolegliwość ? :mysli:

Kolego podstawa to pokaż zrzuty ustawień ze STAGA na pracującym silniku + nagraj .osc ,a druga kwestia to zaraz wszyscy ci doradzą załóż wtryski HANA + reduktor Zavoli lub AC R01 ,nic mądrego się nie dowiesz jak nie przedstawisz zrzutów z ustawień STAGA.

Ok, postaram sie to zrobić co napisałeś.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.