Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BLB] Audi A4 B7 Avant by Coccolino

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Chciałem Wam pokazać moją B7-mkę:wink:

Wyposażenie:

- 6-cio biegowy manual,

- wielofunkcyjna trójramienna kierownica skórzana,pikowana,

- 6 poduszek powietrznych,

- klimatronic dwustrefowy,

- komputer pełny,

- kolorowy fis,

- schowki pod siedzeniami,

- Podłokietnik z przodu i z tyłu,

- parktronic przód i tył,

- el. lusterka zewnętrzne (fotochromatyczne,podgrzewane,składane),

- el. szyby przednie,

- funkcja komfort (domykanie oraz otwieranie szyb z kluczyka),

- tempomat,

- nagłośnienie BOSE,

- RNS-E z mapami na 2013 r z fotoradarami,

- przyciemniane szyby,

- zestaw głośnomówiący+BT,

- ABS,

- ESP,

- reflektory xenonowe skrętne,

- spryskiwacze reflektorów,

- układ ostrzegający o przekroczeniu prędkości,

- halogeny,

- czujnik deszczu,

- czujnik zmierzchu,

- podgrzewane przednie fotele,

- system Coming Home / Leaving Home,

- pakiet chrom (ramki szyb, relingi)

Kilka fotek zaraz po kupnie:wink::

20111202144633.jpg

20111202144847.jpg

20111202145109.jpg

20111202144853.jpg

20111202144816.jpg

Planowane Mody:

- zakup felg 18 cali - ZROBIONE

- wymiana żarówek DRL na LED - ZROBIONE

- Obniżenie autka - ZROBIONE (sprężyny Eibach - 30 mm)

- Wymiana drewnianej gałki zmiany biegów na skórzaną od A3 - ZROBIONE

- Zmiana dekorów wewnętrznych - ZROBIONE (oklejone listew folią carbon by Kriss SierraFan:wink:)

- Wymiana tylnych lamp na LED

- Wyrzucenie pomarańczowych kloszy kierunków z lamp przednich

- Zwiększenie mocy

- Przyciemnienie przednich bocznych szyb

- Wymiana foteli na S-line'owe

- Lotka na tylną klapę

Wymiana felg z 16" na 18", drewnianej gałki zmiany biegów na skórzaną od A3 oraz oklejenie listew folią carbon.

Poniżej kilka fotek:

20120421172538.jpg

20120421172508.jpg

20120421172459.jpg

20120421172449.jpg

20120421172348.jpg

20120320140840.jpg

20120320140834.jpg

Opublikowano

coś wysoko stoi :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

Na razie standardowe zawieszenie, będzie trzeba coś podziałać i obniżyć :)

Opublikowano

Obniżyć koniecznie! :naughty: I koło zapodać jakieś większe. :wink4: Wyposażenie :good: Listwy/dekory wewnętrzne oklejane? :mysli:

Opublikowano
... I koło zapodać jakieś większe.

Grzesiu a Ty na jakich jeździsz? :decayed:

Opublikowano

Na '18... To jest 18? :mysli: Wydaje się jakieś małe ale może to przez to, że tak wysoko stoi? :mysli::wink4:

Opublikowano

fajnie wyposażona :good:

wrzuć niższy zawias i sport fotele i będzie malinka

Opublikowano

Wyposażenie malina :thumbup1: i jak koledzy wyżej piszą bleba koniecznie :naughty: no i jakaś lista modów by się przydała :wink:

Opublikowano

wymień sprężynki na eibachy-30mm to będzie fajnie tak jak u mnie zobacz fotki http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?t=230367 :wink:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za opinie ;) Wiem, że trzeba obniżyć :gwizdanie: coś się pomyśli :)

Co do modów, to mam kilka pomysłów, zobaczymy jak z funduszami :P

Obniżyć koniecznie! :naughty: I koło zapodać jakieś większe. :wink4: Wyposażenie :good: Listwy/dekory wewnętrzne oklejane? :mysli:

Dokładnie tak, folia ala Carbon z allegro i dzięki pomocy Kriss Sierrafan listwy/dekory oklejone :) Bałem się, że może to słabo wyjść, ale jestem zadowolony z efektu, ładnie to wszystko się komponuje :)

A co do kół, to są 18", będzie gleba, będzie to wtedy wyglądało :)

Opublikowano

Eibach -30 albo H&R -35 jak u mnie... :wink4: Albo gwint! :kox:

Opublikowano

Gwintuj a później 19" :kox:

Opublikowano

Albo FK-40mm jak u mnie i 19" :kox: pełny hardcore.

Opublikowano

Witam kolegę z Zielonej Góry.

Autko bardzo ładnie się prezentuje.

Pozdrawiam.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
Eibach -30 albo H&R -35 jak u mnie... :wink4: Albo gwint! :kox:

jest jakas gwarancja na to ze na H&R rowno siadzie? bo ja tez chce obnizyc ale boje sie zeby przod nie byl wyzej niz tyl. dawid'owi195a siadlo idealnie ale czy w avancie tez tak siadzie?

Opublikowano
Eibach -30 albo H&R -35 jak u mnie... :wink4: Albo gwint! :kox:

jest jakas gwarancja na to ze na H&R rowno siadzie? bo ja tez chce obnizyc ale boje sie zeby przod nie byl wyzej niz tyl. dawid'owi195a siadlo idealnie ale czy w avancie tez tak siadzie?

Ja mam FK -40mm zobacz w moim wątku i u mnie w avancie siadło idealnie równo.:decayed:

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam serdecznie,

Czas zabrać się za ulepszanie mojej furki ;) Na pierwszy ogień poszły DRL. Wymieniłem standardowe żarówki na żarówki ledowe.

Przed:

20130201110031.jpg

Po:

20130201111411.jpg

Oczywiście nie obyło się bez filtrów, bo po zamontowaniu samych żarówek od razu wyskoczył błąd na FIS.

Zakupiłem taki zestaw:

AUDI LED DRL RESETER CAN KASOWNIK DZIENNE CANBUS (2967322029) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

oraz

LED DRL DZIENNE 4x1.5W + CREE LENS 5k BA15s P21W (2961911394) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i wszytko pięknie działa :)

W najbliższych planach jest montaż gwintu, bo faktycznie stoi jak koza :P

Pozdro

---------- Post dopisany 26-04-2013 at 12:52 ---------- Poprzedni post napisany 01-02-2013 at 15:16 ----------

Przyszła kolej na kolejen mody. Tym razem trzeb było coś zrobić z kozowatym wyglądem, więc zakupiłem sprężynki Eibacha -30 mm. Jestem bardzo zadowolony z wizualnego efektu, jak i z komfortu. Komfort praktycznie nie ucierpiał, ba rzekłbym, że jest nawet lepiej. Lepiej wybiera dziury. Zdjęcia na razie w wersji na zimowych 16-stkach, 18-stki muszę pomalować.

Przed:

20130419072716.jpg

Po:

20130426123547.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No widze w koncu sie wziales za zawias :decayed: wyposazenie jest :kox: szkoda ze ja takiego nie mam :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Wreszcie jest letni Setup z 18-stką na pokładzie ;)

20130514173305.jpg

20130514173318.jpg

20130514173337.jpg

20130514173253.jpg

Opublikowano

Nooo nareszcie :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.