Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OFFROAD - ktoś upala w terenie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak najbardziej gratulowac, podstawa kupiona - rocznik 1991, 1.3 69 KM. Na full wypasie czyli kierownik 4 x siedzenia i sporo rdzy!! :polew: rdza sie nie przejmuje bo i tak trza polowe wyciac blachy zeby autko podwyrzszyc. na razie walcze z elektryka i rejestracja - za miesiac blachara a na wiosne zawiecha i pierwszy teren!!

1019081447kr6.jpg

1019081449sr8.jpg

Żabeczzzzzzzzka!!

PS kolor szary metalik!! :naughty:

Opublikowano

widzę,że ruda rządzi-samurai miszcz :tongue4::polew: , ja z Tobą do tego nie wsiadam :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

widzę,że ruda rządzi-samurai miszcz :tongue4::polew: , ja z Tobą do tego nie wsiadam :gwizdanie: :wink4:

nie to nie laski bez - bedzie zyleta i jak polece na osie 80 przez las na wybojach to bedziesz blagal zeby wsiasc do srodka i poczuc troszke adrenalinki!! popatrz sobie matolku na to:

hi hi to najlepsze:

a tu masz kompilacje z miszczem:

http://www.youtube.com/watch?v=H7_9PZWUulA

Opublikowano

a będziesz miał takie fajne duże kółka :polew::wink4:

Opublikowano

no jacha - mozesz zostac nawet sponsorem!! nie musza byc bf goodrich ale zwykle nalewki tez!! :polew:

Opublikowano

mam takie terenowe od roweru w piwnicy, jak byś reflektował to nie ma problemu :naughty:

Opublikowano

Jak najbardziej gratulowac, podstawa kupiona - rocznik 1991, 1.3 69 KM. Na full wypasie czyli kierownik 4 x siedzenia i sporo rdzy!! :polew: rdza sie nie przejmuje bo i tak trza polowe wyciac blachy zeby autko podwyrzszyc. na razie walcze z elektryka i rejestracja - za miesiac blachara a na wiosne zawiecha i pierwszy teren!!

1019081447kr6.jpg

1019081449sr8.jpg

Żabeczzzzzzzzka!!

PS kolor szary metalik!! :naughty:

gratki :wink4:

  • 3 lata później...
Opublikowano

witka, panowie odkopuję temat ale trochę z innej beczki

mam pytanko o JEEpa Grand Cheerokee w tej wersji

jak to auto się sparwuje w codziennym użytkowaniu i lekkim terenie? jakie silniki polecacie? jak z eksploatacją i częściami?

6577563_2_644x461_jeep-grand-cherokee-zdjecia_rev007.jpg

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam mam samuraia super autko toporne proste w konstrukcji ale chyba dlatego niezawodne

---------- Post dopisany 04-03-2014 at 08:43 ---------- Poprzedni post napisany 03-03-2014 at 19:44 ----------

oto foto mojego samuraia IMG_2298.jpg

Opublikowano

elegancko, samuraj blaszak z podwyzszana buda:) jeszcze tylko maly lift, opony kartoflaki i heja w pola:)

Opublikowano

dzieki kolego :)zastanawiałem sie nad oponkami ale puki co tam gdzie jezdze czyli lasy i jakies suche podjazdy radzi sobie bez problemu na tych kołach jedyny minus jaki widze na dzien dzisiejszy to brak kanapy z tyłu musze cos wykombinowac moze jakies pomysły czy poprostu seyjan kanape tam wstawic sam nie wiem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.