Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki laptop 14'' do 4000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowe, mam na wydanie na laptopa 4000zł. Doradźcie coś w tej kwestii. Moje wymagania:

- ekran 14''

- waga max 2kg (im mniej tym lepiej)

- długa praca na baterii

- dobra wydajność (oczywiście jak na te gabaryty ;))

Wykorzystanie:

- głównie do wgrywania i aktualizacji naszych programów zainstalowanych na maszynach u klienta

- często praca biurowa

- pisanie, edycja programów (gdy nie ma dostępu do stacjonarnego)

Zauroczył mnie nowy Dell XPS 13'', ultracienki, ale cena już nie.

Na razie skłaniam się ku dwóm modelom:

- Samsung NP530U3B http://www.komputronik.pl/product/158177/Komputery/Laptopy_i_netbooki/Samsung_NP530U3B_A04PL_modem_3G.html

- DELL XPS 14z http://www.komputronik.pl/product/148390/Komputery/Laptopy_i_netbooki/DELL_XPS_14z_i5_2450M_-_nVidia_GT_520M_-_4GB_-_500GB_-_W7HP.html

Patrzyłem również na ASUS'a U36SD, ale brak już na rynku czarnych lub szarych modeli (tylko białe). Jak macie jakieś propozycje, piszcie ;)

Opublikowano

Dell fajniejszy co prawda ma tylko i5 a nie i7 jak w Samsungu, ale karta graficzną bije o głowę Samsunga :P Ale ja jak miałbym do wydania 4 tys i chciałbym wydajny i mobilny komputer to tylko coś w stylu Clevo, Compal. Np taki http://www.bluemobility.pl/bm-clevo-w110er-p-24535.html Możesz sobie sam skonfigurować :) za 4 tys to konfiguracja taka że DELL i inne firmy mogą pozazdrościć. Ja sam mam laptopa tzw kadłubek marki Compal FL90 od 2008 i nie narzekam :)

---------- Post dopisany at 15:44 ---------- Poprzedni post napisany at 15:40 ----------

Bym zapomniał fajną firemką laptopów jest jeszcze Sager :P - u nas bardzo mała znana :)

Opublikowano

nowy sony vaio :) me dziewcze kupilo i sobie chwali :)

Opublikowano

4 tys to bardzo dużo jak na laptopa z maks 14" ekranem... więc może coś takiego:

http://allegro.pl/laptop-hp-pavilion-dv3-4340-i7-4-750gb-ati-1gb-7-i2281988223.html

lub droższa propozycja (ale dla mnie marka Acer nie przemawia - może jestem uprzedzony):

http://allegro.pl/acer-s3-i7-2637m-13-3-4gb-500gb-20gb-ssd-win7-i2270289731.html

na + bardzo szybki dysk SSD

Opublikowano
  • Autor

Lapek na firmę, więc jak dają tyle to yno brać ;) No-name'om nie ufam (nie wiadomo jak będzie się obudowa sprawować), więc odpadają. Sony to już nie to sony co kiedyś, hp sam mam prywatnego i w 100% zadowolony nie jestem. 14'' dlatego, że często jestem w podróży i nie zależy mi na ciężkich 15'' klocach. Często mam lapka w ręku przy wgrywaniu programów i dlatego musi być lekki i wytrzymała obudowa do tego. Coraz bardziej skłaniam się do DELLA. Działałem na jego większym bracie (15'') i przypadł mi strasznie do gustu. Początkowo myślałem o netbooku do tych celów, ale jak mam coś do zrobienia z prac biurowych, to jednak te 10'' to za mało jest. Więc 14'' z masą 1,5-2kg będzie OK dla mnie

Opublikowano

To nie jest to no name. To jest firma Clevo, Sager, Compal znane wśród specjalistów.

Opublikowano
  • Autor

To już faktycznie dawno nie przeglądam rynku komputerowego, bo pierwsze o słyszę o takich firmach :)

Opublikowano

Popytaj znawców chodź i Ci mogą nie słyszeć o takich super machinach jak np. Sager (http://www.sagernotebook.com/) :P Ja mam Compal I/FL90 Core2 T5750 2GHZ, 4GB DDR2, 320GB Seagate, Geforce 8600m GT 512MB i w wrześniu 2008 dałem za niego 2040zł ( wtedy podobnej konfiguracji komputery kosztowały powyżej 3500zł). Komputer przeżył zalanie szklanką wody, kilka upadków i cały zero uszczerbku na obudowie czy też rozlanej matrycy, tylko dysk padł ale wymienili na nowy bo 5 lat gwarancji. Laptop często działa 24h na dobę, zero wytarć od nadgarstka na obudowie , a mój kolega w swojej Toshibe obudowa przetarta do białości. Następny mój laptop to będzie Compal , Clevo lub Sager.

Nie dziaduj tylko bierz Clevo, w Twojej kasie za 3970zł. Takiej konfiguracji żadna gra czy tez wymagający program nie straszny.

Masz

Ekran 11.6" LED HD 1366 x 768 Glare

Intel Core i5-2430M 2.4GHz - 3.0GHz, 3MB Cache

Pamięć RAM 8 GB (4 + 4) 1333MHz DDR3

Seagate Momentus XT, 2.5'', 500GB, SATA/300, 7200RPM, 4GB SSD / 32MB cache

nVIDIAŸ GeForce GT 650M 2GB GDDR3 (N13P-GT) Optimus 1.2

WI-FI ntel Centrino Advanced N 6230, vPro, 2x2 + Bluetooth 3.0 BlueBerry Poleca!

Pakiet Door to Door + Zero Bad Pikseli + Mysz Laserowa GRATIS!

Windows 7 Ultimate 64Bit OEM PL

Czas pracy : 410 minut (UMA mode with 62.16WH battery)

Tu masz dokładniej opisana specyfikacje http://www.bluemobility.pl/bm-clevo-w110er-116hd-i52430m-4gb-320gb-nvidia-gtx-650m-2g-wifi-bt-40-p-24558.html

Opublikowano
  • Autor
Popytaj znawców chodź i Ci mogą nie słyszeć o takich super machinach jak np. Sager (http://www.sagernotebook.com/) :P Ja mam Compal I/FL90 Core2 T5750 2GHZ, 4GB DDR2, 320GB Seagate, Geforce 8600m GT 512MB i w wrześniu 2008 dałem za niego 2040zł ( wtedy podobnej konfiguracji komputery kosztowały powyżej 3500zł). Komputer przeżył zalanie szklanką wody, kilka upadków i cały zero uszczerbku na obudowie czy też rozlanej matrycy, tylko dysk padł ale wymienili na nowy bo 5 lat gwarancji. Laptop często działa 24h na dobę, zero wytarć od nadgarstka na obudowie , a mój kolega w swojej Toshibe obudowa przetarta do białości. Następny mój laptop to będzie Compal , Clevo lub Sager.

Nie dziaduj tylko bierz Clevo, w Twojej kasie za 3970zł. Takiej konfiguracji żadna gra czy tez wymagający program nie straszny.

Masz

Ekran 11.6" LED HD 1366 x 768 Glare

Intel Core i5-2430M 2.4GHz - 3.0GHz, 3MB Cache

Pamięć RAM 8 GB (4 + 4) 1333MHz DDR3

Seagate Momentus XT, 2.5'', 500GB, SATA/300, 7200RPM, 4GB SSD / 32MB cache

nVIDIAŸ GeForce GT 650M 2GB GDDR3 (N13P-GT) Optimus 1.2

WI-FI ntel Centrino Advanced N 6230, vPro, 2x2 + Bluetooth 3.0 BlueBerry Poleca!

Pakiet Door to Door + Zero Bad Pikseli + Mysz Laserowa GRATIS!

Windows 7 Ultimate 64Bit OEM PL

Czas pracy : 410 minut (UMA mode with 62.16WH battery)

Tu masz dokładniej opisana specyfikacje http://www.bluemobility.pl/bm-clevo-w110er-116hd-i52430m-4gb-320gb-nvidia-gtx-650m-2g-wifi-bt-40-p-24558.html

2,4'' mniejszy, to trochę jednak jest tego ekranu....

Opublikowano

Ja mam asusa gamer edition od 3lat jestem bardzo zadowolony jak zamula to tryb turbo i nie ma problemów ;) Proponuje coś z tej serii poszukać.

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:34 ----------

http://allegro.pl/wyprzedaz-asus-g53sw-g53-i7-2630qm-4gb-750-gtx460-i2289001494.html lub http://allegro.pl/wyprzedaz-msi-gt683-i7-2630m-8gb-1tb-gtx560-1080p-i2291924382.html?source=oo

Opublikowano
  • Autor
Ja mam asusa gamer edition od 3lat jestem bardzo zadowolony jak zamula to tryb turbo i nie ma problemów ;) Proponuje coś z tej serii poszukać.

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:34 ----------

http://allegro.pl/wyprzedaz-asus-g53sw-g53-i7-2630qm-4gb-750-gtx460-i2289001494.html lub http://allegro.pl/wyprzedaz-asus-g53sw-g53-i7-2630qm-4gb-750-gtx460-i2289001494.html

Wymagań moich nie widziałeś chyba.

Opublikowano
  • Autor

ooo to jest ciekawa propozycja, następca U36SD chyba. 1,5kg duży atut i czas pracy też niezły. Ale to cholerstwo chyba jeszcze nie jest w sprzedaży?

Opublikowano
  • Autor

O 400 za dużo, i więcej niż 2kg (niby niewiele, ale dla mnie ważne jak najniższa masa) i płacisz tu tylko za ten bambus

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja mogę Ci polecić:

- TOSHIBA Z830+11F

- SAMSUNG 900X1B

- DELL XPS 13Z

- ACER S3

Opublikowano
  • Autor
Ja mogę Ci polecić:

- DELL XPS 13Z

Gdyby nie cena, nawet się nie zastanawiam i go biorę. Czekam na pojawienie się tego nowego asusa i zobaczymy, na razie mi nie spieszno :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.