Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Żarówki do lamp soczewkowych valeo


mateooo25

Rekomendowane odpowiedzi

witam, wypalila mi sie jedna zarowka barwa dosyc zolte mialy i chce zmienic na cos co bedzie mialo jasniejsza barwe ale za razem bedzie legalne w mojej lampie.I mam do was pytanie jakie zarowki kupic , Chcialbym abyscie mi powiedzieli cos na temat zywotnosci danej zarowki,czy jej barwa bedzie dosyc jasna , czy dobrze oswietla droge.I najwazniejsze jaka wogole zarowke moge zasadzic do soczewki valeo.W sklepie u mnie gosc powiedzial ze ma OSRAM night breaker 50 zl szt. to chyba cos drogo czyz nie? co mysllicie o Philips Blue Vision ? sa niebieskawe to ich barwa jest zblizona do xenonu? albo x-treme vison +100%.Fajnie by bylo jakby dalo sie zalozyc cos co by przypominalo xsenon chociazby o tej bialej barwie.Doradzcie mi cos bo ja wprawdzie pierwszy raz bede zakladal zarowki lepszej jakosci od standardu za 10-15 zl.A i jeszcze do tych zaroweczek bede potrzebowal postojowych bo tez mi siadla jedna wiec cos o podobnej barwie pewnie by sie przydalo i jakie tam ida wogole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz poszukać na forum było już o żarówkach troszkę pisane, ja miałem OSRAMY i było ok światło lepsze od zwykłej żarówki, co do żywotności mam je teraz w długich i dalej świecą

tu masz troszkę do poczytania http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?t=691&page=11&highlight=zar%F3wki+jakie+polecacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam OSRAM tylko te mocniejsze +50% i jestem bardzo zadowolony. Kiedyś założyłem takie coś co przypominało xenona i wywaliłem bo świeciły zdecydowanie za ciemno byc może to przez to że tą niebieskawą poświatę miały ale te OSRAMy to polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam OSRAM tylko te mocniejsze +50% i jestem bardzo zadowolony. Kiedyś założyłem takie coś co przypominało xenona i wywaliłem bo świeciły zdecydowanie za ciemno byc może to przez to że tą niebieskawą poświatę miały ale te OSRAMy to polecam.

koledzy jesli mozna prosic to piszcze jakie modele mieliscie bo OSRAMOW jest kilka tak samo innych Philipsa czy innego producenta.I jakie ida na postojowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od 3 lat używam tych żarówek: http://allegro.pl/h7-premium-plus-30-1-szt-zarowki-philips-i2286535752.html. Bardzo dobrze świecą. Dopiero po 3 latach mi się popaliły i musiałem kupić nowe. Sadzę, że wytrzymały bardzo długo :). Jak wiadomo w PL trzeba świecić 24/h :decayed::wink:. Także polecam te żarówki :hi:.

Jeżeli chodzi o postojówki to też kupowałem Philipsa: http://allegro.pl/zarowki-postojowki-philips-vision-w5w-gdynia-i2246334287.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...