Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba o analizę logów audi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prośba o analizę logów... jakis czas temu mialem problem na 5 biegu.... rzadko bo rzadko ale zdarzyło mu się wpaść w tryb awaryjny, po wylaczeniu i uruchomieniu wszystko bylo ok.... od jakiegos miesiaca ten problem sie nie pojawia, ale logi i tak warto sprawdzic.

błąd jaki znalazlem w silniku to (dawno nie podlaczalem komputera) :

65535 - Internal Control Module Memory Error

37-10 - Faulty - Intermittent

Logi

Statyczne:

BS:

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/vwmichal_82672.html

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/vwmichal_82673.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/vwmichal_82674.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/vwmichal_82675.html

MB:

Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/vwmichal_82676.html

Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/vwmichal_82677.html

Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/vwmichal_82678.html

Grupy: 002 - http://vaglog.rtnet.pl/vwmichal_82679.html

Grupy: 009 - http://vaglog.rtnet.pl/vwmichal_82680.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/vwmichal_82681.html

Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/vwmichal_82682.html

Grupy: 005 - http://vaglog.rtnet.pl/vwmichal_82683.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/vwmichal_82684.html

Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/vwmichal_82685.html

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/vwmichal_82686.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/vwmichal_82687.html

Dynamiczne:

Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/vwmichal_82688.html

Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/vwmichal_82689.html

Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/vwmichal_82690.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/vwmichal_82691.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/vwmichal_82692.html

Opublikowano

uszkodzony czujnik atmosferyczny,wydaje mi sie ze wtedy to turbo pompuje ponad 1.5 bar:facepalm::facepalm:

Opublikowano

egr nie działa

ile ci auto pali i w jakich warunkach, pytam bo jest podejrzenie że wtryski szwankują

zajrzyj do ecu bo masz pęknięty wężyk i olej w ecu, ogarnij to i wstaw ponownie logi 010

słabiutko zbiera się fura, ale zamęczyłeś silnik:)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

EGR jest zaślepiony

jest po programie niby na 138/320

wtryski to juz wiem, że podczas robienia programu były kapcie, więc musze je wymienić w koncu

słabiutko? w porównaniu z inną 110 no to jedzie o wiele lepiej

Opublikowano

Ogarnij czujnik atmosferyczny, w grupie 010 masz 693.6mbar w powinno być pod 1000. Wtryski leciwe...

Opublikowano

czemu nie zrobiłeś dynamicznego 001 i 004?

Opublikowano
  • Autor

a nie wiem, ale jutro moge zrobic ;)

Opublikowano

no to zrób:)

Opublikowano
  • Autor

Log (0 - 001)

Log (1 - 004)

brakujące dynamiczne

Opublikowano

Czujnik atmo wymieniłes ?

Opublikowano
  • Autor

ten czujnik jest w tej rurze od spodu tak? chcialem wymienic na audi z polifta, bo myslalem, że taki sam a tu sie okazało, że jest inny :/

cb6b588cc00a0be8med.jpg

Opublikowano

Czujnik atmosferyczny jest w ECU.

Poszukaj na forum... ktos opisywał juz wymiane.

Opublikowano
  • Autor

dobra znalazłem ten czujnik, wężyki posprawdzalem, poczyścilem, wszystko jest z nimi ok...

w ECU mialem pełno oleju

w ogóle można gdziekolwwiek odstać sam ten czujnik??

64185c23adc845a0med.jpg

c9f90c9330aa606dmed.jpg

Opublikowano

Moze olej był powodem.... sprawdz jeszcze wezyk czy nie pekniety... zloz i powtorz logi dynamiczne.

Opublikowano
  • Autor

sprawdzilem wezyki, poczyscielm wszystko itd... poskladalem, pojechalem na logi i dalej to samo... na poczatku dziala jak delikatnie jezdze i do 2 tys obr a jak wcine to odrazu robi sie 693 i wartośc non stop taka sama

---------- Post dopisany 15-05-2012 at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany 14-05-2012 at 23:09 ----------

czemu mnie nikt nie poprawia, że czujnik cisnienia atmosferycznego jest gdzie indziej w tym sterowniku (zaznaczone strzałką)? a to co idzie z wężykiem ten czujnik to jest doładowania ...

6ea9b079d2ff71f2med.jpg

---------- Post dopisany 16-05-2012 at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany 15-05-2012 at 17:56 ----------

ok ...teraz wszystko sie zgadza w logach??

Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/vwmichal_84876.html

powodem złego cisnienia był wężyk jednak w sterowniku

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.