Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zacina sie szyba kierowcy


trekpio88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wczoraj otworzylem szyby z pilota no i boczna szyba kierowcy ''zacina sie'' slychac jakieś dziwne dzwieki podczas zamykania i ma ciężko ją zamknąc bo dojdzie do mniej wiecej połowy i włączy sie te zabezpieczenie na opór zejdzie 5 cm na dół i stanie a żeby się zamknęła trzeba jej pomóc ręcznie. Teraz pytanko co to może byc?? słyszałem że z linkami może coś byc no i ewentualnie szyny.

Jak rozebrac caly boczek aby nie narobic większych szkód no i od czego zacząc bo widze że tam jest od dołu na drzwiach tylko jedna śruba i nic wiecej?

Prosze o jakies sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja skromna rada prowadnice takie plastiki na wczoraj do wymiany. Jak tego nie zrobisz bardzo szybko a będziesz używał szybę to czeka cię wymiana całego mechanizmu opuszczania szyby a to już duuużżży koszt <gwiazda>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie plastiki?? można je dostac na alledrogo.pl ??

---------- Post dopisany 30-04-2012 at 14:31 ---------- Poprzedni post napisany 29-04-2012 at 14:04 ----------

up!

---------- Post dopisany at 14:31 ---------- Poprzedni post napisany at 14:31 ----------

up!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw naprawczy podnoszenia szyby komplet z tego co pamiętam 4 plastików koszt 50zzł czy można kupić na allegro nie wiem ale kupisz w prawie każdym motoryzacyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rozebrania boczku to odkręcasz 2 śruby które są pod plastykiem który jest pod podłokietnikiem na drzwiach, potem zdejmujemy listwę z drzwi czyli od strony prawej pomału ciągniemy do siebie. Pod listwą pięć chyba śrub i jedna na dole tak jak już zauważyłeś:wink: no i potem całość rwiemy zdecydowanym ruchem zaopatrz się w spinki do drzwi napewno jakaś pójdzie:kwasny: i tyle:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego tylko na aukcji pisze że to do tylnej szyby ja przednie widziałem w kolorze niebieskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...