Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana zacisków na 312mm


spknet

Rekomendowane odpowiedzi

Musze wymienic wszystkie tarcze i klocki w audi a4 b6 1.9tdi 130km

Chce zmienic zaciski + tarcze na 312mm przód z 288mm ori i mam pytania:

1. czy te zaciski beda pasowały z 2.5 tdi b6

http://allegro.pl/show_item.php?item=2250220031

2. wystarczy kupic te zaciski + tarcze 312 + klocki czy cos jeszcze bedzie potrzebne

3. na tył mogą zostac ori rozmiar tarcz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj właśnie jarzm z nr 569. Potrzebujesz 2szt. Nie ma znaczenia która strona bo są symetryczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarzma kupione ale zeby nie zaczynac nowego wątku pytanie mam 245 na tyle i chce zmienic na 255 czy wystarczy rózniez zmienic jarzma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wystarczy rózniez zmienic jarzma

no i tarcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wymieniasz jarzma i tarcze. Klocki i zaciski te same co 245. Też wymieniam akurat na 312 i 255. Przód założony, został tył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie tarcze, klocki kupiłeś ?

---------- Post dopisany at 16:07 ---------- Poprzedni post napisany at 16:05 ----------

czy z audi a6 bedzie tył pasowac?

http://allegro.pl/jarzmo-jarzma-tyl-audi-a6-c5-24h-gorlice-i2259195694.html

a jesli nie to z jakich modeli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat kupiłem cały komplet od kolegi z forum z którym jeździmy na spoty z B6 BEXa 190 KM tarcze, klocki, jarzma. Tarcze i klocki ory. Takie same są w 3.0 benzynie z B6 i pewnie jeszcze w innych. Na pewno devastation Ci podpowie w jakich modelach i wersjach silnikowych występowały takie heble bo dobrze ogarnia temat.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeróbka w B6 z 288/245 mm na 312/255mm jest to działanie finansowo pozbawione sensu

lepiej odżałować monety i wrzucic 320mm na przód a potem 288 na tył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak rozumiem ale koniecznie muszę wymienić wszystkie tarcze i klocki w audi ponieważ z przodu rant jest wielki a tył zeszklony mam do przeznaczenia 1tys lub niewiele ponad a mam przeprowadzkę i remont mieszkanie wiec to musi wystarczyć a bezssensu kompletnie byłoby zakładanie 288/245mm nowych tarcz i klocków wiec "mniejsze zlo" to 312/255 duzo taniej bo za jarzma dalem 200zl przód i licze na tył podobnie wiec 'devastation' jak bys mógł podzielic sie wiedzą gdzie jeszcze sa jarzma 255 tył w grupie vw myślę ze passat 2.5 TDI ? albo ten link z a6 c5 Bede bardzo wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajrzyj do katalogu on-line TRW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak rozumiem ale koniecznie muszę wymienić wszystkie tarcze i klocki w audi ponieważ z przodu rant jest wielki a tył zeszklony mam do przeznaczenia 1tys lub niewiele ponad a mam przeprowadzkę i remont mieszkanie wiec to musi wystarczyć a bezssensu kompletnie byłoby zakładanie 288/245mm nowych tarcz i klocków wiec "mniejsze zlo" to 312/255 duzo taniej bo za jarzma dalem 200zl przód i licze na tył podobnie wiec 'devastation' jak bys mógł podzielic sie wiedzą gdzie jeszcze sa jarzma 255 tył w grupie vw myślę ze passat 2.5 TDI ? albo ten link z a6 c5 Bede bardzo wdzięczny

Poszukaj w Inter Carsie. Ja tam kupowałem nowe TRW za 145zł 2szt. nr to BDA 559

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jam mam pród nawiercane 312mm i tył 288mm od A4 3.0tdi i hamuje bardzo dobrze :wink: W większe nie ma sensu się pchać bo nie mieszczą się w 16" felgach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

320mm wejdzie Ci pod 16" felgę ale nie pod każdą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OZ-ty, podejrzewam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

320mm wejdzie Ci pod 16" felgę ale nie pod każdą

Zapomniałeś dodać też że nie może być odważników :polew: A tarcze mam ATM Mikoda GT :wink: - narazie dają radę za***iście :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...