Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam kolegów. Zwracam się do Was z prośbą o analizę logów mojej niuni.

Statyczne :

Grupy: 000,001,003 - http://vaglog.rtnet.pl/e9matic_83274.html

Grupy: 004,007,010 - http://vaglog.rtnet.pl/e9matic_83275.html

Grupy: 011,012,013 - http://vaglog.rtnet.pl/e9matic_83277.html

Grupy: 019 - http://vaglog.rtnet.pl/e9matic_83276.html

Dynamiczne

Grupy: 000,001,003 - http://vaglog.rtnet.pl/e9matic_83272.html

Grupy: 004,008,010 - http://vaglog.rtnet.pl/e9matic_83271.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/e9matic_83273.html

Basic Settings

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/e9matic_83278.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/e9matic_83279.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/e9matic_83280.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/e9matic_83281.html

Opublikowano

Kąt wtrysku delikatnie opozniony

Turbo sporo przeładowuje. Bylo regenerowane, wyjmowane? sprawdz szczelnosc podcisnien

---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------

Opublikowano

Kierownice w sprezarce przycinają się znacznie.

Mozna sprobowac troche pojezdzic dynamicznie przez jakis czas... moze pomoze.

Kąt wtrysku mozna by lekko podregulowac ... ale to kosmetyka.

Reszta akceptowalna.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za tak szybka pomoc.

Historia tego autka jest taka, ze po zakupie miałem notoryczne notlaufy. Znalazłem odpowiedz tutaj na forum. Zapieczone kierownice. Wiec turbo na stól i jazda z czyszczeniem kierownic. Tak wiec jest możliwość, żeby w przeciągu 6 miesięcy turbo się już zapchało ? Może wężyki są już sparciałe i należy je wymienić ? Może kolektor jest zapchany i należy go wyciągnąć i spalić nagar, który się w nim znajduje ? Od czego mam zacząć Panowie ?

---------- Post dopisany at 08:21 ---------- Poprzedni post napisany at 08:21 ----------

Dzięki za tak szybka pomoc.

Historia tego autka jest taka, ze po zakupie miałem notoryczne notlaufy. Znalazłem odpowiedz tutaj na forum. Zapieczone kierownice. Wiec turbo na stól i jazda z czyszczeniem kierownic. Tak wiec jest możliwość, żeby w przeciągu 6 miesięcy turbo się już zapchało ? Może wężyki są już sparciałe i należy je wymienić ? Może kolektor jest zapchany i należy go wyciągnąć i spalić nagar, który się w nim znajduje ? Od czego mam zacząć Panowie ?

Opublikowano

zacznij od wypalenia kolektora

dawka jałowa skromna

kat statyczny do korekty

jeżeli było nie dokładnie wyczyszczone turbo(na lustro wyczyściłeś papierem wodnym 2000P?)lub jeździsz delikatnie przeważane na krótkich odcinkach mogła zajść sadzą ale według mnie problem leży w sterowaniu, wężyki szczelne ale przejrzyj je i poskracaj jak któryś ma zapas, mają być na styk krótkie, mają tez ciasno wchodzić, jak ogarniesz co nieco wstaw dynamicznego 011

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.