Skocz do zawartości
IGNOROWANY

pzu- odszkodowanie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ojciec posiadał Passata b4 1,9 TDI. Jeździł nim bezawaryjnie przez 5 lat, do dnia gdy pewnien młodzieniec wyprzedzając na zakręcie zmusił go do zjechania na pobocze co w konsekwencji skończyło się tym że Passat wylądował w rowie kołami do góry. Ojciec wyszedł cało, sprawca się zatrzymał i policja uznała jego winę.

Szkodę zgłosiliśmy do ubezpieczyciela i ten zaproponował nam najszybszą formę rozliczenia czyli przelew gotówki na konto. Zgodziliśmy się. Jednak Passat został wyceniony na 6 tys a na konto przelano nam 4850 zł reszta to wartość wraka.

Passat był dosyć dobrze wyposażony (automatyczna klimatyzacja, el szyby, air bag, pełny komputer pokładowy (pokazujący spalanie itd), fotele kubełkowe)

Nie satysfakcjonuje mnie ta kwota ponieważ nie kupię takiego samochodu za te pieniądzę a wrak nie jest nic warty bo samochód leżąc na dachu miał włączony silnik, olej wyciekł i prawdopodobnie jest zatarty.

Jest szansa na uzyskanie większego odszkodowania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

odwołaj się z uzasadnieniem że nie zgadzasz sie z ich decyzją,niech sobie wezmna ten wrak a Tobie wypłaca cała sume lub nawet i wiecej ,wez pod uwage dokładnie takie samo auto jakie zostało rozbite bo jak mi wyceniali kiedys golfa to według nich był to tylko golf a ja odwołalem się co do dokładnego modelu auta w moim przypadku golf GTTDI co skutkowalo podniesieniem wyceny o prawie 2 tys zł,i nie zgodziłem sie z tym co mi zostało po wypadku wiec znalezli mi kupca.

tu masz nr do rzecznika praw ubezpieczeniowych bardzo pomocny wszystko Ci wyjasni

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że dyżur telefoniczny ekspertów z zakresu ubezpieczeń gospodarczych (ubezpieczenia komunikacyjne; na życie; NNW; domów; mieszkań; turystyczne; kredytów; małych i średnich przedsiębiorstw; rolnych etc.) odbywa się pod nr telefonu 22 333 73 28, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00 oraz 17.00 - 19.00; łącznie 10 godzin dziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...