Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Moj czerwony Traktorek


Ciupas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich!

W koncu mam chwilke wiec i ja zaprezentuje moje "ooczko w glowie".

Traktorek kupiony przez przypadek, szukalem czegos malego jako pierwszy samochod i troszke mnie ponioslo :evil:

Wyposzazenie z tego co zdazylem zaobserwowac raczej standardowe (z tego co widze wiekszosc z was ma to co

ja w srodku). Mianowice elektryczne szyby - przod, pelny FIS, sportowa kierownica, sportowe fotele podgrzewane,

fabryczny alarm + system komfort, sportowe zawieszenie fabryczne, alu 15"

Zmiany wprowadzone:

Lampy przod FK, wymiana radia ori na Pioneer (nie moglem zniesc ciaglego podgrzewania procesorka), wzmacniacz,

wizyta u Rogala.

Pozostalo mi jeszcze wyrezac halogeny i tempomat (czekaja w grarazu) i bedzie.

Po zakupie:

frontoldbd2.th.jpg

Nowe oczka:

frontcu2.th.jpg

I reszta:

sidelefthy1.th.jpg

backzw9.th.jpg

insidehj9.th.jpg

siderightuw1.th.jpg

Nastapila mala rzezba wstawilem wieksze turbo + wtryski 0.216 + FIMC i tak to teraz wyglada

img6581ll2.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje czy ten tył jakoś tak dziwnie siedzi? :decayed: A przód w górze? Co jest? Tylko nie mów że tył obniżony a przód bez zmian :naughty: Ogólne autko bardzo ładne, zmiany też na plus :th: Przydałyby się większe felgi :wink4: Silnik AFN i Quattro :oklaski: Ciężko o takie połączenie... Gratki autka! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem to autko na real :th:......jak tam sprawuje się silniczek po czipsie???u mnie super.....choć już trochę przyzwyczaiłem się do tej mocy i w głowie rodzą się kolejne pomysły(0,216mm,IC).....pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladna fura- super sie prezentuje :th: Tylko ten tyl faktycznie jakos dziwnie nisko siedzi....ale moze stoi na krawezniku i to przez to....choc wtedy to chyba i przod by siedzial.....ciekawe....

w kazdym razie Gratulacje! :th:tak trzymac :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem to autko na real :th:......jak tam sprawuje się silniczek po czipsie???u mnie super.....choć już trochę przyzwyczaiłem się do tej mocy i w głowie rodzą się kolejne pomysły(0,216mm,IC).....pozdrawiam

Witam!

Wlasnie tak myslalem ze to Ty, autko smiga o niebo lepiej niz przed zabiegiem. Swoja droga to ile jeszcze tam siedziales po tam jak ja was opuscilem?

Dla mnie dalsza modyfikacja to bedzie raczej jakis model RS jak tylko sie ustatkuje : :gwizdanie:

Autko nie siedzi z tylu to takie dziwne uksztaltowanie terenu przed domem rodzicow mam, swoja droga przyjrze sie temu dokladniej jak tylko przylece do kraju.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...