Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tłusta szyba przednia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Panowie mam mały problem poneważ zauważyłem dziś że przednia szyba od sameo dołu na jakieś 30cm w góre jest tłusta taka korowa jak by ktos olejem wysmarował czy jest to wina nagrzewnicy????? płyn chlodniczy w normie ogrzewania nie używam teraz wiadomo. A zeby sprawdzic nagrzewnice to jak sie do niej dostac????

Opublikowano

a klima dziala? czynnik chlodniczy jest tlusty, ale nawet przy uszkodzonym parowniku zeby go az na szybe wywalilo.... a moze poprostu przypadkowo popsikales jakims plakiem podczas czyszczenia auta? slonce zaswiecilo i zaczelo byc widoczne...

Opublikowano

Od kurzu też się tak robi, jak masz wszystko ok, jak kolega wyżej napisał to umyj dobrze i zobaczysz.

Opublikowano
  • Autor

kurcze sorrki ale nie dpisałem nie mam klimy zaraz zrobie tak jak piszecie dobrze wyczyszcze całą szybe i zobaczymy dzieki chłopaki za odpisanie

Opublikowano

Bardzo możliwe, że rozszczelniła Ci się nagrzewnica i nawiew wali glikolem na szybę - sprawdź, czy nie ubywa Ci płynu chłodniczego.

Opublikowano

no ale napisal ze poziom plynu w normie...

Opublikowano
a moze poprostu przypadkowo popsikales jakims plakiem podczas czyszczenia auta? slonce zaswiecilo i zaczelo byc widoczne...

Ja też obstawiam, że plakował i wiadomo jak chcesz deske przy szybie wyczyścić to leci na szybe. I w słońcu widać że szyba tłusta dlatego ja przerzuciłem się na ściereczki do kokpitu.

Opublikowano
a moze poprostu przypadkowo popsikales jakims plakiem podczas czyszczenia auta? slonce zaswiecilo i zaczelo byc widoczne...

Ja też obstawiam, że plakował i wiadomo jak chcesz deske przy szybie wyczyścić to leci na szybe. I w słońcu widać że szyba tłusta dlatego ja przerzuciłem się na ściereczki do kokpitu.

Ja z kolei u siebie zauważyłem, że nawet nie muszę szyby popsikać plakiem aby była tłusta, wydaje mi się, że on paruje z kokpitu na tą szybę jak trochę cieplej się zrobi. I dokładnie jak kolega napisał, stosując ściereczki ten efekt może nie, że nie występuje, ale na pewno jest znacznie mniejszy.

Opublikowano
no ale napisal ze poziom plynu w normie...

Hmmm... Płynu nie musi ubyć 2l, żeby się coś pojawiło na szybie. Qmplowi w lato zaszła szyba "masłem" i płyn też w normie - wystarczy, że "podcieka" i już będzie problem.

Opublikowano

kolego litr plynu w b5 to roznica prawie od maxa do min.... dolewale doslownie dwa dni temu..... takze raczej jest to widoczny ubytek.... a to tylko/az 1 litr...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.