Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie podnosi się szyba od kierowcy


olivier85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem ponieważ dzisiaj opusciłem szybe z przodu od strony kierowcy na sam dół i juz nie da się jej podnieść. Słychać jak w środku po naciśnieciu przycisku cos pracuje, tak jakby chciało podnieść a nie mogło. Czasami też po nacisnieciu nie ma żadnej reakcji. Z tego co zauwazylem, to od jakiegos czasu szyba "lubila" zwariować, po nacinieciu opuszczania "jechala" do góry, albo troche do góry, troche na dół, z szybą pasażera z przodu też tak jest ale jak steruje na panelu kierowcy.

Jak to ogarnac ? Mam VAGa ? wskaze jakis blad ?

PS. odłaczylem aku i nie działą mi pilot, swieci sie esp i przepalila sie postojowka. Pilota zakodowalem (przekrecilem stacyjke + otwieranie = działa). ESP - kreciłem w miejscu w lewo i w prawo ale sie nie przejechalem bo pada (a nie mam okna). Rozumiem ze zniknie po 100 m. Czy cos jeszcze musze zrobić ?

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od sprawdzenia stanu kabelków w tej gumowej osłonie miedzy drzwiami a karoserią.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kable sprawdzilem i sa ok. Przyciski dzialaja, swieca, lusterka tez dzialaja. Dzis mi druga zjechala, zaczela swirowac gora dol i pojechala na dol. Slychac jak cos tam dziala jak wcisne przycisk ale do gory nie jedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnikiem uszkodzony mechanizm opuszczania/podnoszenia szyb (spadła albo postrzępiła się linka). Bez demontażu tapicerki drzwi się nie obejdzie.

Szczegółowo co i jak znajdziesz w tym wątku: http://a4-klub.pl/showthread.php?228991-Wymiana-linki-w-mechani%BCmie-podnoszenia-przedniej-szyby(fotostory)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...