Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaka alternatywa dla padniętego zawieszenia ORI?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Jako, że mój samochód ma już 130 kkm po Polskich drogach, to amortyzatorki zaczynają się powoli kończyć

Przód 73 % i 74 %

Tył 70 % i 69 %

Tył jest już dość mocno "obniżony" względem przodu więc i tak czeka mnie wymiana sprężyn no i teraz pytanie do was

Czy 69% to już zły wynik?

Wymieniać to razem ze sprężynami?

Jaką firmę polecacie (Amortyzatory + sprężyny)

Z góry dziękuje za pomoc i stawiam piwo :)

Pozdrawiam

Opublikowano

To są dobre i jeszcze pośmigasz na nich jak mają po tyle procent.

Ja do siebie na tył wsadziłem amorki bilstein b4 a sprężyny kayaby (zobaczymy jak się będą sprawować)

U mnie amorki umarły jak miały około 35%, z tego co wiem to amortyzatory nie mają nigdy 100%...

Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor

Czyli mówisz, żeby kupić Kayabe? :) Ale najlepiej wymienić 4 sprężyny prawda?

Opublikowano

Ja się sugerowałem ceną :) podejrzewam, że jest to ta sama półka (średnia).

Jestem dopiero co po wymianie tak że ciężko coś powiedzieć, na pewno bardziej sztywno i trochę twardo.

Sprężyn nie trzeba wszystkich, można parami jak amorki.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki :) Niby też się nad kayabą zastanawiam :)

Opublikowano

ja kiedyś po założeniu nowych amorków pojechałem na przegląd i nowe kayaby miały 78% także Twoję są OK.

Opublikowano
Witam,

Jako, że mój samochód ma już 130 kkm po Polskich drogach, to amortyzatorki zaczynają się powoli kończyć

Przód 73 % i 74 %

Tył 70 % i 69 %

Tył jest już dość mocno "obniżony" względem przodu więc i tak czeka mnie wymiana sprężyn no i teraz pytanie do was

Czy 69% to już zły wynik?

Wymieniać to razem ze sprężynami?

Jaką firmę polecacie (Amortyzatory + sprężyny)

Z góry dziękuje za pomoc i stawiam piwo :)

Pozdrawiam

Kup za te pieniądze paliwo i jedź sobie gdzieś daleko :D W eleganckim stanie są Twoje amorki

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Moim zdaniem też amorki są jak nowe. Na nowych Kayabach miałem coś ok 75% kilka lat temu.

Opublikowano

Tymi wynikami się nie sugeruj, wszystko zależy od maszyny która to bada, ciśnienia w oponach itp. Jak auto dobrze jeździ w zakrętach i nie buja nim to jeszcze pojeździsz, jak już Ci tył ucieka to do wymiany. Ja na starych miałem 80% a tył latał jak chciał, wymieniłem na nowe i mają po 73% a jest o niebo lepiej :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.