Treść opublikowana przez jelonek98
-
Radio Android
Ja mam modem/router wsadzony. Poprzez apke znajdź urządzenie widzę gdzie jest auto. Na wyświetlaczu radia jest info wtedy ze jest śledzone
-
Radio Android
Ja mam modem 3G oraz router 4G i rzadko trzeba wypinać i wpinać ponownie. Szybko łapie sygnał i jest stabilne połączenie. Zrywa jak nie ma zasięgu, najczęściej w trasie gdzie telefon też ma problem z zasięgiem.
-
Radio Android
Na moim radyjku z Androidem 8.0 uruchomiłem netflixa i horizon go. Trzeba było troszkę pokombinować ale ostatecznie wszystko śmiga
-
Podswietlanie led popielniczki przedniej
Jest opcja żeby odświerzyć fotki?
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
W moim przypadku najmilej wspominam Valeo XTRM, wytrzymały ponad rok i były cichutkie Później zmieniłem na Rain Pro, po zimie były do wymiany, kolejne wpadły Oximo, po miesiącu od strony kierowcy mazała i skakała, po próbach wyginania i układania zmieniłem na Negotti. Mam je około miesiąca i na razie jest w miarę ok, lecz czasami robi małe smugi, zobaczę co będzie dalej, kolejne wybiorę raczej Valeo XTRM.
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Witam! Mam pytanie czy do auta z 2002 r. AWX mogę wsadzic poduszkę o nr 8E0199379BF?
-
Wahacze SKV
Gdzie można kupić poprawiony zestaw SKV Germany bez wady prawego banana?
-
Co ile km wymieniasz olej w swoim silniku Audi TDI?
Motul 5W40 co 15 tys.
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
Ja również polecam te moduły. W końcu jest jasno w aucie
-
A4 B6 AWX pobor pradu
A jak długo mierzysz pobór prądu? Kiedyś jak mierzyłem to czekałem do 2 minut zanim wszystko się wygasiło.
-
Naprawy i doposażenie samochodów grupy VW (audi / skoda / seat itp ) Warszawa.
Ja również polecam usługi Andrzeja i Bartka. Wymieniany był rozrząd a po jakimś czasie umówiliśmy się na naprawę drobnych rzeczy typu jakiś wyciek płynu chłodniczego, wymiana uszczelek itp. Polecam i na pewno będę korzystał z Ich usług
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj! ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj! ?
-
Śruby jarzma
Witam. Mam pytanie odnośnie nowych śrub do jarzma...Czy nowe śruby nie były za długie? Ja u siebie musiałem zostawić stare śruby gdyż okazały się za długie i było luźne jarzmo. Numery śrub N91058802 oraz N91058702
-
Cena rozrządu b6 1.9 TDI 131 KM.
Hej! W moim AWX były wymieniane następujące części: -pasek rozrządu -rolka napinająca -rolka prowadząca -napinacz hydrauliczny (tłumik drgań paska) -pompa wody
-
[B6 AWX] Brak zasilania prawych drzwi
Sam robiłeś czy dałeś do elektryka?
-
pytanie o wycieraczki
To nie jest zwykłe "U". Mocowanie jest inne. Przy ramionach masz maly trapezik ktory wchodzi w piora i przesuwasz klips. PIÓRA WYCIERACZKI AREO AUDI A4 B6 B7 S4 A6 S6 ORY (2977177645) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. te beda dobre. Pozdro!
-
Wymiana żarówki świateł mijania po stronie kierowcy bez wyciągania lampy ?
Ja również wymieniałem bez wyjmowania lampy, zawsze męczę się z tą klapką...ale jest ok.
-
Regeneracja włącznika świateł
Podpowiesz jaka to modyfikacja?
-
Wymiana osłon i odboi amortyzatorów tylnych awant pytanie
Wcześniej jeszcze nadkole trzeba poluzować lub zdemontować (żeby dostać się do śrub na górze)
-
Jakiej firmy filtry?
Ja również polecam Filtrona dobra cena w stosunku do jakości
-
Rozrząd..
Robocizna coś koło 400zł Ja bym wymienił pompę wody przy okazji rozrządu Pozdrawiam!
-
Brak osłony sprzęgła zrywalnego
Dzięki za info A wiesz może jaka jest jej długość?