Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wymiana lamp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

instalacja ok :)wyskakuje błąd od modułu którego w rzeczywistości nie ma więc może ktoś wie jak go wykodować?

Opublikowano

chcialm zapytac czy przy wymianie modulu na inny poniewaz moj nie obsluguje bixa

trzeba cos kodowac czy wystarczy przelozyc i bedzie latal

wymieniam z 8K0 907 063 na 8K0 907 063 C

z zakodowaniem lamp chyba nie bedzie problemu jest bardzo dobrze przedstawione

wrclaguna wielkie dzieki wielki szacunek za to co robisz

Opublikowano
chcialm zapytac czy przy wymianie modulu na inny poniewaz moj nie obsluguje bixa

trzeba cos kodowac czy wystarczy przelozyc i bedzie latal

wymieniam z 8K0 907 063 na 8K0 907 063 C

z zakodowaniem lamp chyba nie bedzie problemu jest bardzo dobrze przedstawione

wrclaguna wielkie dzieki wielki szacunek za to co robisz

Na początku robisz mapowanie swojego sterownika (pamiętaj o security code), zapisujesz plik, zapisujesz Long coding, dopiero wtedy przekladasz mce. Jedziesz do aso tam zdejmujesz CP, kodujesz i wpisujesz to co miałeś wcześniej w Long coding i adaptacjach.

Dopiero wtedy podlączasz światła led (nie testujesz przed kodowaniem!) kodujesz odpowiednio mce i powinno działać o ile podlączysz wszystko ok ;)

iPad Tapatalk HD

Opublikowano

o co chodzi z tym mapowaniem n ie wiem czy dobrze to ogarniam ale czy chodzi o plik ktory zapisuje sie na dysku :kox:

no i chyba najgorsze nie mam zadnego security code :facepalm:

no i jezeli chodzi o CP nie wiem czy mi to ogarna w angli bo dzwonilem tam i chyba oni nie czja bazy:shock3:

wielkie dzieki za szybka odpowiedz zamierzam robic to na dniach takze kazda pomoc sie przyda

o ile wczesniej nie spale auta :banan: musze go chyba lepiej ubezpieczyc:grin:

Opublikowano

Witam panowie chyba coś za bardzo po modziłem przy tych kodowaniach gdyż nie mam długich świateł i wywala następujące błędy co muszę sprawdzić w kodowaniu ??? a może to silniczki podnoszące przesłony??? jak je sprawdzić?Thursday,05,September,2013,10:12:26:37412

VCDS Version: Beta 11.8.0 (x64)

Address 09: Cent. Elect. Labels: 8K0-907-063.clb

Control Module Part Number: 8K0 907 063 D HW: 8K0 907 063 D

Component and/or Version: BCM1 1.0 H22 0253

Software Coding: 2608909541349F000001000300001D0D551C070800010001000000

Work Shop Code: WSC 06335 123 12345

VCID: 30656164DD3A

3 Faults Found:

03205 - Control Circuit / Actuator for Left Low-Beam Shutter

012 - Electrical Fault in Circuit

Freeze Frame:

Fault Status: 01101100

Fault Priority: 2

Fault Frequency: 1

Reset counter: 151

Mileage: 102219 km

Time Indication: 0

Date: 2013.09.05

Time: 10:11:00

03206 - Control Circuit / Actuator for Right Low-Beam Shutter

012 - Electrical Fault in Circuit

Freeze Frame:

Fault Status: 01101100

Fault Priority: 2

Fault Frequency: 1

Reset counter: 151

Mileage: 102219 km

Time Indication: 0

Date: 2013.09.05

Time: 10:11:00

01771 - Control Module for Headlight Range (J431)

004 - No Signal/Communication

Freeze Frame:

Fault Status: 01100100

Fault Priority: 6

Fault Frequency: 1

Reset counter: 151

Mileage: 102219 km

Time Indication: 0

Date: 2013.09.05

Time: 10:09:00

Opublikowano

montowałem tylko spryskiwacze lampek założyłem pompkę spryskiwacze przeprowadziłem da przewody jeden do MCE a drugi do masy. Spryskiwacze działają jak są włączone światła jest tylko jeden błąd 01771 te dwa wchodzą jak próbuje włączyć długie

Opublikowano

Spryski masz OK ale czy podpiąłes te kable ?

Złącze E (17-pin)

Pin 3: Światło ekran wiązki, lewo-V294 (reflektory ksenonowe) ---> tutaj idzie jeden przewód

Złącze F (17-pin)

Pin 9: Światła ekran wiązka prawym V295 (Reflektory ksenonowe) ---> tutaj idzie jeden przewód

Opublikowano

Jak kupiłem auto już były zamontowane xenony i światła działały dopiero po zezaniu ich niema i wywala błędy nie było tylko spryskiwaczy i samopoziomu a o prócz sprysków nie dokładałem żadnej instalacji.

Opublikowano

Możesz masz lampy przerobione na bixa pod starą instalacje?

iPad Tapatalk HD

Opublikowano

ma ktoś gdzies swiezy link do przejsciówki z 10 pin na 14 ? nie moge nic znaleźć....

Opublikowano
ma ktoś gdzies swiezy link do przejsciówki z 10 pin na 14 ? nie moge nic znaleźć....

Łukasz, po co Ci przejsciówka? Nie lepiej i taniej kupić samą wtykę i piny poprzekladać dokladając 2 kabelki...

Opublikowano

Witam chyba doszedłem do ładu ze światłami w kodowałem stary kod Software Coding: 690040B1003400000001000300005F5F0F1C260800000001000000 I wszystko działa jak przedtem domyślam się zatem iż lampy są przerobione pod starą instalację. Zakodowałem tylko spryskiwacze i wszystko oprócz samo poziomu hula .:decayed: I jeszcze jedno mimo zakodowania wyłączania dziennych przy kierunkowskazach nie wyłączają się ? w kodzie zaczynającym się od 26 ta funkcja działała.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

witam

zabrałem się za montowanie lamp do mojego auta

kable przepuszczone do kabiny i natrafiłem na pierwszy problem a mianowicie

złącze A2 ma taką zawleczkę i teraz nie wiem u mnie wysuwa się o dwa kliknięcia do góry i tyle i nie mogę wsunąć pinu

druga sprawa wydaje mi się nie wiem czy mam racje ale piny które dostałem z kablami maja wybrzuszenie (próg) z innej strony

czy jest w stanie mi ktoś pomóc na tym etapie dziękuje

Opublikowano

To złącze które idzie do MCE gdzie mam wpisać

pin ma zawleczke. Czy mam ja wyjąc czy do pewnego stopnia?

No i kwestia pinu nie mogę go wpiąć bo wydaje mi sie że ten próg co pisałem przeszkadza

Pin jest na zatrzask także kwestia którą stroną

Dziękuje za pomoc

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.