Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moje [B5] dbam jak o kobietę :D by daw1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak masz dobrane sprezyny do naciskow osi to bedzie dobrze :thumbup1:

Opublikowano

Daj foto jak już ją obniżysz, i wrzuć klubowe ramki na autko, czasem bujam się po Włocławku i było by super rozpoznać klubowe auto, bo często zerkam czy nie ma czasem naszej ramki :decayed: pozdro

Opublikowano
  • Autor

za 2-3 dni będzie przesyłka;) pewnie że dam foto , właśnie o tym myślałem łukasz0604 :decayed: właśnie zamawiam :) mam nadzieję ze dozobaczenia:D hehe

Opublikowano

No oby, jak by co, to czarnym sedanem na CAL-ach się poruszam xD pozdro :thumbup1: niestety jeszcze jej nie pokazałem klubowiczom bo zwykła seria ale ważne że Audi i nie zamienię na inne auto. :grin:

Opublikowano
  • Autor

Ok:D będę Cię szukał :) ja na Cw pewnie poznasz jak coś :) Ramki pod tablicę rejestracyjną już zamówiłem więc tylko czekam

Opublikowano

Ja wczoraj ramki zakładałem, a umęczyłem się nad jedna śrubką tak że szkoda gadać. Ukręciła się franca. Auto całkiem lepiej wygląda, ale dopracowanie tych ramek, trochę mnie rozczarowało.

Opublikowano
  • Autor

no to pięknie :D dzięki za info hehe

---------- Post dopisany at 10:50 ---------- Poprzedni post napisany at 10:47 ----------

Sprężyny Apex Przód - 4cm / Tył - 4cm zdjęcie robione telefonem więc słabo wyszło , niedługo pewnie jakaś sesyjka A tak to wygląda :

http://naforum.zapodaj.net/450c6be9dc0a.jpg.html

http://naforum.zapodaj.net/9ccfe03ca7e3.jpg.html

http://naforum.zapodaj.net/11991996280c.jpg.html

Co sądzicie o tym ? proszę o opinie ;p

Opublikowano

moim zdaniem bardzo fajnie :thumbup1: koniecznie dystans na tyl trzeba, tez mam takie felgi i tez mnie to czeka :decayed:

Opublikowano

Ależ wspaniale sobie siedzi na tych -40 / -40 ;)

też takie coś planuję..

Opublikowano
  • Autor

dzięki :) no to czekam na foty :P

Opublikowano
dzięki :) no to czekam na foty :P

Mi już by pasowało jakby sobie tak siedział ;P

DSC00861.jpg | maciejkujawa17 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

DSC00862.jpg | maciejkujawa17 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:21 ----------

Opublikowano
  • Autor

no też fajnie:D ale dużo mi nie brakuje z tyłu :D przód jest ok :)

Opublikowano

Tylko żeby założyć takie sprężynki to i koło musiałbym co najmniej r17 wsadzić... i tu jest koszt za kosztem.. ;]

Opublikowano
  • Autor

no jest koszt:D powiem Ci że ja mam 40 groszy w portfelu a wypłata 10 czerwca :D

Opublikowano

Hehe :) to nieźle.. ale ja nie jestem lepszy bo też się ostatnio, tzn. miesiąc temu wypstrykałem z kasy... nowe sprzęgło i kilka gnatów w zawieszeniu, wczoraj świeży motul i filtr.. :)

no ale trzeba te piniondze na coś wydawać :D

Opublikowano
  • Autor

no to elegancko ;) pewnie że tak , na audiczke i kobitke :) hehe no mnie teraz czekają wahacze dolne bo górne porobiłem i zawieszonko w jakimś przyszłym czasie :D

Opublikowano

tak :D audi, kobitka i pifffko ;]

ja gdybym jeszcze 2 wachacze wymienił to bym miał cały komplet nowy :P

co do dolnych to są droższe :/

Opublikowano
  • Autor

dokładnie :thumbup1:

różnicy nie ma cenowej;)

Opublikowano

wahacz górny około 70zł a dolny tzw. banan około 160zł przynajmniej tak mi kumpel rozpisał jak mi wymieniał :)

Opublikowano
  • Autor

zależy też jaki i jaka firma :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.