Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Odpryski lakiery / kamienie, piasek itp.


Nosfer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Macie jakis sprawdzony sposób na odpryski lakieru (kamienie, piasek itp.). Chciałbym zregenerowac trochę maskę, zauważyłem też przy nadkolach, kilka na drzwiach itp. :/ Nie są one widoczne na pierwszy rzut oka, ale jednak są. Zrobiło się ciepło i mam zamiar konkretnie wziąć się za bryczkę :th:

Możecie polecić jakiś skuteczny specyfik, sposób żeby wszystko odżyło na nowo :) czy pozostaje mi gnać do lakiernika ?

Pozdrawiam

Nosfer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trudno :disgust: Ale i tak musze jechać wiec zrobi się przy okazji...

Dzieki i tak :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to nie ma lekarstwa.

Tylko lakiernik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Ja własnie ostatnio malowałem maske przednia bo była od kamieni w dramatycznym stanie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Ja własnie ostatnio malowałem maske przednia bo była od kamieni w dramatycznym stanie :gwizdanie:

Od kamieni powiadasz :gwizdanie:

_________________________________________________

Środki jakieś są co pomogą, ale tylko na chwilę... Jak ma być dobrze to tylko lakiernik :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber!

To gdzie Ty jeździsz, że miałeś maskę w takim stanie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber malowałeś całą maskę, czy w jakiś sposób czarował Ci punktowo ?

No i ile Cię to kosztowało - W ostatni weekend polerowałem niunię i się załamałem :zemdlal:

Biały podkład na granatowym lakierze, po prostu malina ! ;( Sito...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ASo kupiłem taki zestawik: dwa lakiery, jeden bezbrwny, drugi o kolorze mojego auta. W buteleczkach podobnych do tych od lakierów do paznokci - też mają t pędzelki w nakrętkach.

Odpryski od kamieni na masce i błotnikach, ryski na drzwiach ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber malowałeś całą maskę, czy w jakiś sposób czarował Ci punktowo ?

No i ile Cię to kosztowało - W ostatni weekend polerowałem niunię i się załamałem :zemdlal:

Biały podkład na granatowym lakierze, po prostu malina ! ;( Sito...

Tak , malowałem całą maskę w ASO wyglada jak funkiel nufka nie smigana :naughty:

Ja w ASo kupiłem taki zestawik: dwa lakiery, jeden bezbrwny, drugi o kolorze mojego auta. W buteleczkach podobnych do tych od lakierów do paznokci - też mają t pędzelki w nakrętkach.

Odpryski od kamieni na masce i błotnikach, ryski na drzwiach ;(

też mam taki zestawik ale do maski sie nie nadaje zostają kropki i wygląda okrutnie, sam coś takiego zrobiłem i co ....i pomalowałem cała maskę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam taki zestawik ale do maski sie nie nadaje zostają kropki i wygląda okrutnie, sam coś takiego zrobiłem i co ....i pomalowałem cała maskę :polew:

Tego się obawiałem :confused4: Sprawdzę na błotniku w dolnych jego partiach jak to wygląda ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ASo kupiłem taki zestawik: dwa lakiery, jeden bezbrwny, drugi o kolorze mojego auta. W buteleczkach podobnych do tych od lakierów do paznokci - też mają t pędzelki w nakrętkach.

AndyN a ile dałeś za ten zestawik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber ile za maskę ? 500zł ? w górę ?

Zaopatrzę się też w taki zestaw.. oblecę go do okoła z przytarć, na Regulskiej (w lewo z Jerozolimsich w stonę pruszkowa) jest firma zajmuje się doborem lakieru, ładują też lakier samochodowy dobrany pod kolor do puszek - spray.. Ale chyba lepiej pędzelkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AndyN a ile dałeś za ten zestawik?

Jakieś 30 zł. To jest malutkie, te buteleczki nie są wiele większe od buteleczek lakierów do paznokci.

===========

A ASO jest też druga opcja. Lakier w sprayu. Większa pojemność, koszt jakieś 60 zł - ale akurat nie mieli na stanie.

W obu przypadkach kolor ustalają po podaniu VINu -> ale i tak warto przypilnować bo za pierwszym razu wybrali mi błękitny metalik :evil::shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt malowania w ASO to 500 zł :naughty: ale jest profesionalnie wykonana usługa i polecam goraco :th: przynajmniej w Kraku maja dobrych lakierników w ASO nie wiem jak w innych serwisach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...