Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Logi do sprawdzenia 1.8T AEB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Grupy: 004 -

http://vaglog.rtnet.pl/danielomarco_84153.html

Grupy: 001,013 -

http://vaglog.rtnet.pl/danielomarco_84144.html

Grupy: 026,025 -

http://vaglog.rtnet.pl/danielomarco_84145.html

Grupy: 002,007 -

http://vaglog.rtnet.pl/danielomarco_84146.html

Grupy: 014,015 -

http://vaglog.rtnet.pl/danielomarco_84147.html

Świece wymienione, nowe logi zrobione, proszę o ponowne sprawdzenie:

Grupy: 002,013 -http://vaglog.rtnet.pl/danielomarco_85701.html

Grupy: 001,007 -http://vaglog.rtnet.pl/danielomarco_85702.html

Grupy: 006 - http://vaglog.rtnet.pl/danielomarco_85703.html

Grupy: 009,009 -http://vaglog.rtnet.pl/danielomarco_85704.html

Grupy: 009 - http://vaglog.rtnet.pl/danielomarco_85706.html

Opublikowano

może siemian

Opublikowano

zloguj przepływkę od 1000 obr/min na 3 biegu do odcinki, dwa razy

sonde na wolnych obrotach

Opublikowano

Coś masz nie tak. Albo masz zatankowane mega kiepskie paliwo, albo coś z zapłonami bo cofanie zapłonu o 11 to duża przesada już. Jak cofa o 5....6 to już dużo. Najpierw zatankuj dobre paliwo 98 lub v-power i zloguj ponownie. Potem jak nie pomoże to wydajność układu paliwowego do sprawdzenia, świece zapłonowe, cewki. Potem kompresję silnika. To na początek.

Opublikowano
  • Autor

Ok dzięki właśnie chyba coś nie tak z tymi świecami, ja jeszcze ich nie wymieniałem więc zacznę od tego bo i tak trzeba to zrobić :wink:

---------- Post dopisany at 13:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:52 ----------

Gregor a powiedz mi czy lepiej wsadzać ori czy te z Boscha, oczywiście platynowe :naughty:, dalej mam serię

Opublikowano

bierz platyne

Opublikowano
  • Autor

jedne i drugie są platynowe :wink:, wiem że Bosche niby lepsze gdy się ma coś podłubane ale ja mam serię więc może jednak NGK???

Opublikowano

Denso ?

Opublikowano
  • Autor
zloguj przepływkę od 1000 obr/min na 3 biegu do odcinki, dwa razy

sonde na wolnych obrotach

Tomek, powiedz mi jak mam to zrobić? przecież to od 2000 nie jedzie a co dopiero od 1000, druga sprawa o co chodzi z tą sondą na wolnych obrotach, to że działa to wiem a świece Denso to nie wiem czy dobre do AEB-a, jeszcze męczy mnie to paliwko bo tankuję zawsze na shellu ale teraz jakiś shit wprowadzili, następnym razem zatankuję coś innego.

Opublikowano

po to własnie chce żebys zapodał taki log

mam zlogowanego zdrowego AEB, porównamy

mozesz miec dziure w dolocie, uchylona lub nadpaloną klape WG, niesprawne DV

dlatego tak słabo sie zbiera

Opublikowano
  • Autor

Ok, nie mówię że nie jedzie :wink: ale wydaje mi się że wcześniej było lepiej :naughty:. Wymienię świece (tylko dalej nie wiem które wybrać :kwasny:) i zmienię paliwko to obaczym :banan:

Opublikowano

Jak chcesz dobrze to: NGK PFR6Q

Jak chcesz lepiej to: Bosch F5DP0R

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ok, wezmę Bosche :wink:

---------- Post dopisany 22-05-2012 at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany 13-05-2012 at 22:39 ----------

Świece wymienione, chłopaki zobaczcie jak to teraz wyszło, dopisane w pierwszym wątku :decayed:

Opublikowano

Wygląda to już znacznie lepiej. Nie można wymagać zaś że będziesz miał wszystko na 0. Może cewki już nie są tak super skuteczne, albo pompka paliwa nie daje już tak jak nowa, jest nieco mniej paliwa i stąd cofa zapłony. Można by jeszcze zmierzyć ciśnienie paliwa na listwie wtryskowej to by powiedziało o kondycji pompy. i układu paliwowego. Lambda dobrze pracuje, przepływka mierzy. Co jeszcze, to tak z grubsza.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Gregor, pyfko się należy, może teraz się jakoś umówimy na sprawdzenie mechaniczne :wink:

---------- Post dopisany 27-05-2012 at 03:13 ---------- Poprzedni post napisany 25-05-2012 at 00:51 ----------

ma ktoś jeszce jakieś pomysły?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.