Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PlastiDip czyli alternatywa dla malowania


szczawik

Rekomendowane odpowiedzi

Original Plasti Dip Flüssiggummi in Nordwestmecklenburg - Landkreis - Selmsdorf | Autoteile & Reifen | eBay Kleinanzeigen

a tu mam z Niemiec i mają dostępne rożne wielkości opakowań

214 ml, 429 ml, 3,78 l (płyn)

311 ml (spray)

---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 22:02 ----------

Original Plasti Dip Flüssiggummi in Nordwestmecklenburg - Landkreis - Selmsdorf | Autoteile & Reifen | eBay Kleinanzeigen

a tu mam z Niemiec i mają dostępne rożne wielkości opakowań

214 ml, 429 ml, 3,78 l (płyn)

311 ml (spray)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh, to co na plastidip.pl kosztuje 59 zl gosc goni za 73 zl i jeszcze drozsza przesylka (ale kurierem) no i 2 osoby juz kupily. Nic tylko wystawiac za 65 :D

---------- Post dopisany at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ----------

Ajj zapomnialem ze te 59 to bez VAT. Dodajac VAT wychodzi tyle samo, czyli 73 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 na plastidip pl to cena nett :) tak samo jak kurier jest w netto :) nie napisali tego nigdzie dowiaduje sie czlowiek przy zamowieniu :)

---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

no wlasnie ;)

---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

no wlasnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a inny gość ma niby 16 kolorów do wyboru

kolory są satynowe i matowe, ale jest jakiś lakier co nadaje połysk

---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ----------

a inny gość ma niby 16 kolorów do wyboru

kolory są satynowe i matowe, ale jest jakiś lakier co nadaje połysk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to normalnie kladziesz mat a innym robisz polysk na dipie jest to samo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już na allegro ktoś wystawił, ale w sprayu

Plastidip plasti dip czarny lakier do felg spray (2364961554) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ja siedze w Niemczech i moglbym to kupic i przywiesc,ale widze ze ie calkowicie nie oplaca. Przy obecnej cenie euro to wychodzi 68 zl plus przesylka ok 4-5 euro wiec nawet drozej jak na allegro. Nic tylko sprowadzic ze stanow samemu...:kwasny:

Co do mojego wczesniejszego posta to macie jakies propozycje??:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walnij auto w biały mat i będzie cool, nowe mietki za setki tys ojro mają biały mat więc będziesz na czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czego to ludzie nie wymyslą.. za***ista sprawa!! Kolorów troche mało i pewnie wszystkie matowe.Tak czy siak swietna alternatywa dla oklejania czy malowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wcześniej pisałem w Niemczech ktoś ma w 16 kolorach, więc jest w czym przebierać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to bym sobie czerwony krwisty mat zapodal z czarnymi lakierowanymi dodatkami:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caly samochod malowac to nie bardzo mi sie usmiecha, a zrobic cos co bedzie wialo remiza, to lepiej zostawic tak jak jest. Co prawda czarny mat na masce i dachu by sie przydal... - nie bylo by odpryskow od kamieni bo taka gruma zawsze chroni lakier, wiec tez poza estetycznymi walorami sa tez praktyczne :wink: tylko pasowaloby to zrobic z glowa i w dobrym stylu.

Wszelkie pomysly mile widziane... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli masz odpryski na masce nie kladz na to plastidipa bo bedzie diiiipa

w sensie nie pokryje on odpryskow bedzie je widac no chyba ze polozysz 10 warstw a zakladam ze nie o to chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie odpryski mialem nie dawno robione u lakiernika,zeby nie "chrumkala" mi rdza na samochodzie :grin: wiec maska jest gladka i mysle ze moznaby smialo nakladac mat ;) myslicie ze bedzie to przyjemnie wygladac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej, ale faktycznie warto zrobic wszystkie miejsca gdzie masz uszkodzony lakier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sie skusze w najblizszym czasie na matowa maske z dachem :decayed: zastanawiam sie tylko czy przedni grill maski, znaczek i relingi rowniez malowac w mat, czy zostawic taki jaki jest.... ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maluj

---------- Post dopisany at 08:50 ---------- Poprzedni post napisany at 08:50 ----------

:naughty::naughty::naughty:

---------- Post dopisany at 08:50 ---------- Poprzedni post napisany at 08:50 ----------

:naughty::naughty::naughty:

---------- Post dopisany at 08:50 ---------- Poprzedni post napisany at 08:50 ----------

ja tez po malutku ogarniam ;) jeszcze relingi dach i maska :)

---------- Post dopisany at 08:50 ---------- Poprzedni post napisany at 08:50 ----------

ja tez po malutku ogarniam ;) jeszcze relingi dach i maska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze sie zastanowic, bo podoba mi sie moj popielaty grill od S-line i troche szkoda mi go zamalowywac, a relingow uzywam w zimie na bagaznik na narty i trumne, wiec boje sie ze sie to zedrze po przymocowaniu tego bagaznika....

jak zrobisz to wrzuc jakies foto jak to wyglada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...