Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PlastiDip czyli alternatywa dla malowania


szczawik

Rekomendowane odpowiedzi

panowie jeśli ma być to dokładnie pomalowane i na dłuższy czas ma cieszyć oko musi być położona kilkakrotnie warstwa,malowałem już drugi komplet kół i zużyłem 4 puszki 330ml na komplet

a oto efekt końcowy moich felg

http://img694.imageshack.us/img694/1567/20120715172744.jpg

a tak wyszło auto całe pomalowane DIP YOUR CAR kompresorem w grafitowy mat

http://img171.imageshack.us/img171/8072/20120609160310.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile potrzebowałeś tego cuda na całe auto? a można tym malować normalnym pistoletem do malowania pod kompresor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy jaki kolor chcesz ceny na stronie są

czarny mat galon 60$,grafit 80$.

ja kupowałem 3 galony grafitu z przesyłka zapłaciłem 280$ pistolet masz w cenie

lepiej więcej kupić bo dość grubo trzeba pomalować 4-5 razy by dobrze pokrylo i przy ściąganiu nie było problemu za cienko pomalujesz będzie problem z usunięciem gumy z lamp i szyb tzn. nie zejdzie w jednym kawałku

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no spoko a duza roznica jest przed malowaniem i po ?? bo w sumie czarne i prze i po ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie wczesniej ramki byly w chromie i zpostaly ppomalowane na czarny mat razem ze znaczkiem wyglonda to jak na moj gust wporzadku geril zuca sie bardziej w oczy na srebrnym aucie.nom ramka tblicy gratisdo przegladu byla wiec zalozona:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej bys zalozyl z Audi wroclaw, albo przynajmniej od lellka.. :P A gril sie ladnie prezentuje. Gdzie zamawiales plastdip, allegro..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak plasti dip z allegro aramka jak jest to dla mnie jest bez roznicy spelnia swoja roletrzymatabliczke jaktrzeba a lelkowi reklamy robic niemusze:P

---------- Post dopisany at 17:53 ---------- Poprzedni post napisany at 17:49 ----------

pozatym od michalczyka byla za friko a ja w glowiemialem inne zmiany waucie i wydatki i o tablicy nawet niepomyslalem:P

ale za jakis czas klubowa tabliczke podmienie i bedsie git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka, dziś malowałem plasti dipem szefowej bryczkę i powiem wam że zabawa jest fajowa:). niestety tematu nie dokończyłem bo zbrakło towaru:( trysnąłem całe auto dwa razy i wygląda tak:

003.jpg

<br /><br />

a teraz kilka uwag:

oklejanie auta, czyli lampy, kierunki, halogeny itp. nie ma sensu, lepiej ten czas spożytkować na piwko:))). zdemontować można kratki, wloty powietrza, grill bo trudno będzie doczyścić a okleić tylko duże powierzchnie takie jak szyby. pacjent to ford fokus I w kombi i powiem wam że poszło mi na dwie warstwy 9x429ml plus rozcieńczalnik toulen plus benzyna oczyszczona. robotę robiłem urządzeniem typu wall paint'er, pistolem też pójdzie ale trzaby bardziej rozcieńczyć. plasti dip pokrył nawet dość głębokie rysy (do podkładu), ma strukturę 'baranka' tak jak na progach auta tyle że drobniejszą. kurde - idę po podwyżkę i maluję swoją be-piątkę:) dla mnie efekt zaje...ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dopiero dwie warstwy ale już efekt jest super, będą jeszcze dwie i starczy. uaktualnię fotki po robocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam że kwota około 1500zeta by u ciebie załatwiła sprawę więc raz nie zatankujesz smoka:) i uciułasz:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...