Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PlastiDip czyli alternatywa dla malowania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a jak wyglada temat z malowaniem? dlugo to schnie? mam malowac w zamknietym pomieszczeniu czy na dworze tez mozna?

Opublikowano

W zamknietym pewnie lepiej bo mniej kurzu i zero wiatru czyli mniej marnowania :P

Tap Tap

Opublikowano

dzieki to bede musial zrobic porzadek w garazu zeby auto dalo rade wjechac :grin:

Tap Tap Tap WTF ?

Opublikowano

Nawet wyszedł ten PLASTI DIP , na zime poszły przednia dokładka , listwy boczne oraz tylny dyfuzor IMG_7732_1.jpg

Opublikowano

W cytrynie??:decayed::decayed:

I jakie to jest w dotyku??

Opublikowano
  • Autor

mięciutkie jak kaczuszka?:decayed:

Opublikowano
W cytrynie??:decayed::decayed:

I jakie to jest w dotyku??

Gumowate, coś jak napompowany balon:wink:

Opublikowano
Nawet wyszedł ten PLASTI DIP , na zime poszły przednia dokładka , listwy boczne oraz tylny dyfuzor http://s19.postimage.org/9y00tqomb/IMG_7732_1.jpg
Grzesiek malowałeś z puszki czy pistoletem?
Opublikowano

No to fajnie wyszło trzeba będzie coś pomyśleć nad tematem:naughty: chcę u siebie dokładki też zrobić w mat tylko trochę rozbierania będzie:kwasny:

Opublikowano
No to fajnie wyszło trzeba będzie coś pomyśleć nad tematem:naughty: chcę u siebie dokładki też zrobić w mat tylko trochę rozbierania będzie:kwasny:

Nie wiem czy ma sens malować tym dokładki, jakoś super odporne to to nie jest a takie dokładki są narażone na częste uderzenia kamyczkami. Chyba że mało jeździsz.

Opublikowano

Mówisz że nie warto:eusathink: lepiej normalnym matem prysnąć? No w sumie jeżdżę dużo więc może masz rację:wink:

Opublikowano

Tu sie nie zgodze bo dip jest gumowy a co za tym idzie kamyczki niewiele mu robia mam gril i lustra w dipie juz kilka miesiecy i latajac miesiecznie 1,5 kkm nie widze ubytkow ;) takze uwazam ze daje radr zimy jeszcze nie mialem ale jak napisane na opakwaniu do -4x takze mysle ze da rade ;)

Opublikowano
Tu sie nie zgodze bo dip jest gumowy a co za tym idzie kamyczki niewiele mu robia mam gril i lustra w dipie juz kilka miesiecy i latajac miesiecznie 1,5 kkm nie widze ubytkow ;) takze uwazam ze daje radr zimy jeszcze nie mialem ale jak napisane na opakwaniu do -4x takze mysle ze da rade ;)

faktycznie :thumbup1: ja robię ok 5kkm i też nic się nie dzieje, to i na dokładkach będzie git majonez :decayed:

Nawet skuszę się o stwierdzenie, że wytrzyma dłużej niż pomalowane zwykłym "szprajem" :decayed:

Opublikowano
Tu sie nie zgodze bo dip jest gumowy a co za tym idzie kamyczki niewiele mu robia mam gril i lustra w dipie juz kilka miesiecy i latajac miesiecznie 1,5 kkm nie widze ubytkow ;) takze uwazam ze daje radr zimy jeszcze nie mialem ale jak napisane na opakwaniu do -4x takze mysle ze da rade ;)

faktycznie :thumbup1: ja robię ok 5kkm i też nic się nie dzieje, to i na dokładkach będzie git majonez :decayed:

Nawet skuszę się o stwierdzenie, że wytrzyma dłużej niż pomalowane zwykłym "szprajem" :decayed:

Tylko popatrz gdzie masz lusterka, a jak komuś na zderzaku nie jeździsz to od owadów Ci tej gumy z grila nie zerwie. A spod kół jednak leci większa ilość syfu/piachu. Oczywiście mogę się mylić, więc testujcie :decayed:

Opublikowano

ja teraz pomalowalem progi bo miałem szare wyszło bardzo fajnie tylko zostało jeszcze przód i tył pomalować :)

Opublikowano

David :

i jak ogarneles te chromy bo ja tez ich nie chce :kwasny:

Opublikowano

Tak patrzyłem na te filmiki jak malowali auta i moje pytanie: czy musiałbym demontować dokładki czy jak bym malował a trochę by poszło na na górny zderzak to jak zacznę zrywać czy zejdzie też z dokłądki czy ładnie odejdzie na złączeniu?

Opublikowano
Tak patrzyłem na te filmiki jak malowali auta i moje pytanie: czy musiałbym demontować dokładki czy jak bym malował a trochę by poszło na na górny zderzak to jak zacznę zrywać czy zejdzie też z dokłądki czy ładnie odejdzie na złączeniu?

to sobie nozykiem przetniesz to odejdzie jak chcesz

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.