Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PlastiDip czyli alternatywa dla malowania


szczawik

Rekomendowane odpowiedzi

pomarańczowy po prostu urywa jaja, jest świetny, sam się zastanawiam. jak chcesz dwa kolory to masz luzik, możesz to zrobić w dwóch ratach. ja się narobiłem bo musiałem wyszpachlować karoserię i malowałem cały w jednym kolorze a poza tym straciłem czas na oklejanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niebieski + grafit ew. pomarańcz + czarny jak Harley Davidson miały, ale to daleka przyszłość bo wolę błysk mojej perły jak na razie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze bezbarwny, może posłużyć do wykończenia wtedy można się spodziewać jakiegoś połysku- tak mi się wydaje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy nie widział ktoś zdjęcia białej b6 z czarnym dachem i czarnymi felami. Ciekawy jestem jak to będzie wyglądało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy nie widział ktoś zdjęcia białej b6 z czarnym dachem i czarnymi felami. Ciekawy jestem jak to będzie wyglądało

widziałem avanta - d*pę urywa :kox: więc i sedan zapewne zrobi robotę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zastanawiam nad takim połączeniem, koszt nie duży gdyż farbę mogę miec z usa tylko ciekaw jestem efektu jak to wyjdzie w macie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie dlugo zamawiam czarny plasti dip ale w puszkach i z tad moje pytanie.Bede malowal front i tyl felgi gdyz beda cale wypolerowane i dlatego chce tez tyl zabezpieczyc przed warunkami atmosferycznymi.Moje pytanie dotyczy tego ile puszek 429ml zakupic oraz czy rozcienczac przed malowaniem plasti dip a jeze4li tak to w jakiej proporcji?Bede malowal takim pistoletem z Lidl-a

LIDL Polska - lidl.pl .Z gory dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie dlugo zamawiam czarny plasti dip ale w puszkach i z tad moje pytanie.Bede malowal front i tyl felgi gdyz beda cale wypolerowane i dlatego chce tez tyl zabezpieczyc przed warunkami atmosferycznymi.Moje pytanie dotyczy tego ile puszek 429ml zakupic oraz czy rozcienczac przed malowaniem plasti dip a jeze4li tak to w jakiej proporcji?Bede malowal takim pistoletem z Lidl-a

LIDL Polska - lidl.pl .Z gory dzieki za pomoc.

podpinam się pod pytanie czy ten pistolet pasuje pod plasti dipa? ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pistolety są nisko i wysoko ciśnieniowe i różne średnice dysz są, najlepiej sprawdzić jakie parametry wymaga plasti-dip, jednym pistoletem się przeleje a w drugim zatka się dysza, lepiej sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega zamówił i robi dach, zobacze jaki bedzie efekt po zimie. Byc moze pojde w całosc na biało z czarnym daszkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak bym chciał sobie dokładki i progi pomalować tym ile bym musiał kupić puszek?

myślę, że opierdzielił byś to wszystko jedną ale warto by mieć coś więcej - to w sumie części, które są najbardziej narażone na jakieś tam kamyszki, gałązki etc. więc dobrze by to zrobić porządnie grubo i dokładnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...