Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PlastiDip czyli alternatywa dla malowania


szczawik

Rekomendowane odpowiedzi

A jak bym chciał sobie dokładki i progi pomalować tym ile bym musiał kupić puszek?

myślę, że opierdzielił byś to wszystko jedną ale warto by mieć coś więcej - to w sumie części, które są najbardziej narażone na jakieś tam kamyszki, gałązki etc. więc dobrze by to zrobić porządnie grubo i dokładnie :wink:

Rozumiem ale mówimy o jakiej pojemności puszki:naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pistolety są nisko i wysoko ciśnieniowe i różne średnice dysz są, najlepiej sprawdzić jakie parametry wymaga plasti-dip, jednym pistoletem się przeleje a w drugim zatka się dysza, lepiej sprawdzić

ja malowałem urządzeniem WALLPERFECT WAGNERA i już wiem że nie powinienem:). kupiłem zwykły pistolet lakierniczy z dyszą 1,6mm i będę poprawiał robote. narazie czekam na towar (płynie ze stanów). zdam relację jak to wyjdzie.

---------- Post dopisany at 10:21 ---------- Poprzedni post napisany at 10:06 ----------

Panowie nie dlugo zamawiam czarny plasti dip ale w puszkach i z tad moje pytanie.Bede malowal front i tyl felgi gdyz beda cale wypolerowane i dlatego chce tez tyl zabezpieczyc przed warunkami atmosferycznymi.Moje pytanie dotyczy tego ile puszek 429ml zakupic oraz czy rozcienczac przed malowaniem plasti dip a jeze4li tak to w jakiej proporcji?Bede malowal takim pistoletem z Lidl-a

LIDL Polska - lidl.pl .Z gory dzieki za pomoc.

kolego na felgi wystarczą ci spokojnie dwie puchy 429ml, co do rozcieńczania to ja robiłem tak: mieszałem rozcieńczalnik TOULEN z BENZYNĄ EKSTRAKCYJNĄ w stosunku 3/4 - 1/4 (podobno wychodzi bardziej matowy) a potem plasti dip z tym roztworem w stosunku 2 do 1. rozcieńczyć musisz bo towar w puszce jest bardzo gęsty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne, już masz gotowy towar, ale co do ilości na komplet felg to ci nie powiem nic niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bunny54 jak myslisz czy jak rozciencze samym rozpuszczalnikiem to dam rade?Zakupilem taki Rozcieńczalnik KSYLEN DRAGON - Rozcieńczalniki, rozpuszczalniki - w atrakcyjnej cenie w sklepach Leroy Merlin. tez polecany do plasti-dipa.Dodam go wiecej w miejsce benzyny ekstrakcyjnej.Co sadzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da radę spokojnie, ja się dowiedziałem od dystrybutora że można dodać benzyny ale nie jest to konieczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na alledrogo są już w puszkach z atomizerem czy da się takim sprayem cokolwiek pomalować:naughty:

da się - ja malowałem grilliki + lusterka + felgi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a fot dalej nie wrzuciłeś mariusz:decayed: czy mnie omineły?

:doh::doh::doh:forgetnęło mi się :grin: :grin: :grin:

Postaram się dziś wrzucić :wink: najpóźniej w weekend jak umyję aucisko bo syf jak ...uj :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to tym sprayem malowałeś bezpośrednio z pojemnika?

jak najbardziej tak :thumbup1: tylko oczywiście demontowałem wszystko co by to zrobić dokładniej - robota w sumie szybka, łatwa i przyjemna :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko musiałbym zdjąć progi i dokładki a narazie nie mam czasu:kwasny: ale dobrze wiedzieć że coś takiego jest i można się fajnie pobawić:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio był pistolet do malowania z pojemnikiem na ebay.de i poszedł za jakieś śmieszne pieniądze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest srebrny mat w spreju? Lustra bym siknął

PLASTIDIP.PL -strona importera, wejdź i sprawdź kolego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mają promocje aktualnie wiec chyba warto 55 za szpraj i 60zł za puche 429 ml zastanawiam sie nad tą większą ale kurde nie mam sprzętu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest srebrny mat w spreju? Lustra bym siknął

W polsce chyba jeszcze nie ale w USA tak Plasti Dip GunMetal grey ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...