Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PlastiDip czyli alternatywa dla malowania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No właśnie o tym nie pomyślałem bo nie uśmiecha mi się dokładek ściągać:wink:

Opublikowano
No właśnie o tym nie pomyślałem bo nie uśmiecha mi się dokładek ściągać:wink:

czasem tak bywa ze myślimy od razu jak sobie utrudnić

Opublikowano

Jak to jest z warstwami najlepiej pomału cienką warstwą czy można od razu jechać na gotowo?

Opublikowano
Jak to jest z warstwami najlepiej pomału cienką warstwą czy można od razu jechać na gotowo?

chyba lepiej pare warstw

Opublikowano

Pierwsza masz uzyskac 50 procent przeswitu, ogolnie zrobic 4-5 warstwy ale nie za grube ;)

Tap Tap

Opublikowano
Pierwsza masz uzyskac 50 procent przeswitu, ogolnie zrobic 4-5 warstwy ale nie za grube ;)

Tap Tap

Mlody jak bedziesz bral pistolet do malowania tym kondonem w plynie to daj znac wezmiemy na dwóch :)

Opublikowano

No ja będę używał prosto z puszki mam nadzieję że jakoś to wyjdzie:whistling:

Opublikowano
No ja będę używał prosto z puszki mam nadzieję że jakoś to wyjdzie:whistling:

zawsze mozesz zerwac jak bedzie hoojnia

Opublikowano

Nono ale kasa pójdzie w błoto:grin:

Opublikowano

Ja icon po powrocie z polski bede bral, wychodzi 80 euro, wojtek tez chce to na 3 wyjda smieszne pieniadze, zrobimy grupowy i wyjdzie grosze za przesylke ;)

Tap Tap

Opublikowano
Nono ale kasa pójdzie w błoto:grin:

Cel uświęca środki

jak to masz w podpisie :"jak się bawić to się bawić, drzwi wy***ać okno wstawić"

Mlody - spoko daj tylko znać

Opublikowano

No dokładnie damy radę jak nie my to kto:decayed:

---------- Post dopisany at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany at 18:34 ----------

A jeszcze pytanie czy ten Plastdipp co jest na alledrogo jest ok czy trzeba kupować gdzie indziej?

Opublikowano

Pewnie ok, ja stamtad wzialem dwie puszki na probe ale dopiero za tydzien je zaczne testowac na aucie kuzyna :P

Tap Tap

Opublikowano

Oki:wink:

Opublikowano

icon ja chrom bede malowal za tydz jak bede w PL :wink:

Opublikowano
icon ja chrom bede malowal za tydz jak bede w PL :wink:

ok to czekam

Opublikowano

Ile litro bede potrzebowal na cale auto pacjet to a4 b6 avant

Opublikowano
Ile litro bede potrzebowal na cale auto pacjet to a4 b6 avant

zapewne ponad 10l

Opublikowano

Plasti dipa mieszasz 50/50 z rozpuszczalnikiem, wg. dipyourcar.com potrzebujesz około 4 galonów gotowego 'roztworu', galon amerykański to około 3.5 litra więc 14l czyli 7l dipa i 7 rozpuszczalnika

muszę zadzwonić do sklepu plastidip.co.uk i zapytać czy mają już gotowe, wymieszane farby, bo koleś na filmiku mówi, że gotowa z rozpuszczalnikiem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.