Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PlastiDip czyli alternatywa dla malowania


szczawik

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda jak czołg :decayed: Ale nie powiem, ciekawe...:eusathink:

W ogóle od jakiegoś czasu przyglądam się temu tematowi ale kurcze... Gdyby tak można było na żywca jakieś autko zobaczyć (czyt. dotknąć) i przekonać się jak to jest z tą trwałością... :eusathink: Ciekaw jestem jak to jest ze srebrnym bo widziałem jakąś taką farbę (czy można to nazwać farbą?) niby srebrną ale jako dodatek do czarnego matu... Tzn. najpierw należy niby pomalować na czarny mat a na to ten dodatek i wychodzi srebrny :decayed: Czy ktoś już jakieś srebro robił? Wtedy mógłbym pomyśleć o dokładkach i listwach :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są już profesjonalne firmy, które zajmują się malowaniem plastidipem czy jeszcze nie słyszeliście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do lakierni Plasti dip to może będzie w Poznaniu ew. bliskiej okolicy :whistling:

sokal, mam taki chrom w spray'u, najpierw czarny a potem ten chrom

tak wygląda na stalowej feldze

90d5343b84dead49.jpg

eed1a31782707bfb.jpg

10d042f583a1234f.jpg

a8b16bdb180c3476.jpg

07ff78c162cf50cb.jpg

b494db0867bb5b70.jpg

eca60224d2b6b962.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie powtarzam pytanie, oblece dach spreyem czy pucha raczej jest do detali?

na 100% będzie mało jedna pucha, dodatkowo co pistolet to pistolet - większa jakość pomalowanego elementu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna sprawa ze jedna pucha to mało, chodzi mi o to czy duze powierzchnie wychodzą ok po malowaniu sprayem, malował ktos ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna sprawa ze jedna pucha to mało, chodzi mi o to czy duze powierzchnie wychodzą ok po malowaniu sprayem, malował ktos ? :)

mlody z drogi miał coś pryskać z puszki na dużej powierzchni :wink: skrobnij do niego, może już ma jakieś zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano, dzis dotarlem do Polski i od razu zaczelem testowac ten specyfik :D wiec pacjent to granatowa mazda 323f. Czesci ktore ponalowalismy to blotnik, lusterko i tylny znaczek. Wrazenia? Wiec tak;

Duzych powierzchni nie polecam malowac z puszki. Pistoletem da sie to nalozyc rowniej bo z puszki to jak wiatr zawieje...

Krycie bialego spraya na ciemnym granacie to lekka pomylka, poszlo 6 warstw i dalej przeswitywal granat. Jedna puszka 400ml nie starczyla nawet na blotnik.

Konstystencja i uczucie w dotyku mi sie podoba, nawet bardzo. Zdziwilem sie jak prysnelem troche w powietrze i zobaczylem cos w formie proszku. Malowanie jak kazde inne, trzeba uwazac, tym bardziej z duzymi powierzchniami bo zacieki to raptem chwila nieuwagi. Nawet niedokladnie pokryty blotnik (zabraklo dipa) jest spoko w dotyku i wydaje sie wmiare solidny, nie sluchajcie ludzi ktorzy mowia, ze tego nie wolno dotykac... Dotykalem, macalem, nawet lekko szorowalem palcem (przypominam - na niedokladnie pomalowanym blotniku!!) i nic nie zeszlo. Nie widac zadnych sladow... Narazie jestem tylko tyle w stanie powiedziec, jutro pojedziemy na myjnie i pomeczymy troche te powierzchnie :D jak narazie to specyfik mi sie podoba! Nawet bardzo :wink:

Wiecej info na temat uzytkowania + filmik + zdjecia jutro lub pojutrze wiec.... Watch this space :D

Sorry za skladnie i balagan w mojej wypowiedzi ale pisze z telefonu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze puszki sa wydajne i widzialem maski pomalowane poltorej puszki takze moze miales czynnik wiatru ktory Ci duzo zabral ;) lub tez nieodtluszczona powierzchnie nie wiem w kazdym razie nawet jak malowalem osobiscie to zaciek tym ciezko zrobic nawet majac male doswiadczenie w malowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie jestem ze Swinoujscia ale teraz urzeduje w Szczecinie :D

Ogolnie to maly update jesli chodzi o bialy blotnik. Mianowicie mala niedorobka zamienila sie w wiekszy odklejony plat. Niestety nie mozna tego brac jako przyklad bo nie pomalowalismy dokladnie ze wzgledu na brak materialu :D no i fakt ze to amelinium :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...