Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PlastiDip czyli alternatywa dla malowania


szczawik

Rekomendowane odpowiedzi

połowa kosztów malowania auta lakierem :whistling:

za 3 tys mam cale audi pomalowane w profesjonalnym warsztacie lakierem

no to naprawde bedzie profeska zrobiona za 3 tysie :facepalm:

Wyjąłeś mi to z ust. Widziałem już auta pomalowane za 3koła i już wolę swój lakier z niedoskonałościami niż takie oje**ne lakierem na szybko :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sledze i sledze ten temat i tak nasunelo mi sie pare pytan. Chcialbym cale auto pomalowac na czarny mat a mam teraz srebrny kolor to nie powinno byc problemu? Sam tego nie bede malowal bo sie nie mam umiejetnosci/sprzetu. Oddalbym do tej firmy oem+ no i czy ktos juz kozystal z ich uslug? Czy w zime tez maluja? No i czy jak powiedzmy na jakims elemencie powiedzmy zostanie naruszona ta warstwa plasti dip to to potem zeby to naprawic to trzeba zerwac w tym miejscu powloke i nowa nalozyc czy mozna jakos inaczej to zalatac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sledze i sledze ten temat i tak nasunelo mi sie pare pytan. Chcialbym cale auto pomalowac na czarny mat a mam teraz srebrny kolor to nie powinno byc problemu? Sam tego nie bede malowal bo sie nie mam umiejetnosci/sprzetu. Oddalbym do tej firmy oem+ no i czy ktos juz kozystal z ich uslug? Czy w zime tez maluja? No i czy jak powiedzmy na jakims elemencie powiedzmy zostanie naruszona ta warstwa plasti dip to to potem zeby to naprawic to trzeba zerwac w tym miejscu powloke i nowa nalozyc czy mozna jakos inaczej to zalatac?

1. można każdy kolor na każdy położyć, kryje dobrze.

2. oem+ maluje za***iście (wiem nie z doświadczenia, ale z opinii innych)

3. malują nawet wiosną

4. jak u mnie się naruszyło na felach (koła były srebrne, kawałek się zerwał) to po umyciu wodą pod ciśnieniem i zwykłym pryśnięciu sprayem w to miejsce idealnie zakryło i nie było śladu że ponownie było malowane :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No najbardziej mnie wlasnie to przerazalo ze jakby cos sie stalo to jak to potem sie pokryje. No to postanowione, teraz tylko musze zadzwonic do oem i zapytac o dokladna cene i ustawic sie na termin. A czy pod wplywem minusowej temperatury nie dzieje sie nic niepokojacego z plasti dip?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałem, inni też i nie jest to żadna podróbka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a powiedzcie jak z kolorem biały mat jest trudniejszy do utrzymania niż czarny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałem, inni też i nie jest to żadna podróbka :wink:

pierwszy raz widziałem więc stąd podejrzenie :kwasny::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a jakis inny typu pomarancz czy zolty? No a jak z ta czystascia na powierzchniach malowanych plasti dipem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...